×

„Chcę ją zgwałcić i zabić” – szaleniec dobijał się do drzwi kobiety

„Chcę ją zgwałcić i zabić” – usłyszała Amanda Nowak, gdy została w domu zupełnie sama. Do drzwi dobijał się szaleniec, który powtarzał, że ma broń i przyszedł do Amandy z zamiarem gwałtu i morderstwa. Cała sytuacja była przerażająca.

Wyjątkowo kulturalny szaleniec

W środę wieczorem Amanda Nowak została sama w swoim domu w Las Vegas. Wtedy niespodziewaną wizytę złożył jej… wyjątkowo kulturalny szaleniec. Bo raczej ciężko znaleźć inne określenie dla kogoś, kto puka do twoich drzwi, po czym ze spokojem oznajmia, że przyszedł, żeby cię zabić.

Amanda nie spodziewała się gości. Usłyszała jednak pukanie do drzwi. Tak mógłby się zaczynać dowolny film grozy. Bo z pozoru niewinna sytuacja dla Amandy przerodziła się w koszmar.

Mam tylko kilka pytań do ciebie

– zaczął nieznajomy, „uprzejmie” pukając przy tym do drzwi. Mężczyzna zachowywał się grzecznie, ale to, co mówił, kontrastowało z jego zachowaniem.

Amanda Nowak nie odpowiadała na zaczepki. Zamiast tego zadzwoniła pod 911 i do swojego męża.

„Chcę ją zgwałcić i zabić”

Gdy z domofonem połączył się zdalnie mąż Amandy, zobaczył brodatego mężczyznę, który stoi pod drzwiami jego domu.

Słyszysz mnie? Chciałbym, żeby dziewczyna, która jest w domu, wyszła tutaj, bo chcę ją zgwałcić i zabić

– zapytał „uprzejmie” nieznajomy, słysząc męski głos, dobiegający z domofonu.

Intruz nie odpowiedział na pytanie o to, kim jest.

Czy możesz kazać jej otworzyć drzwi? Zamierzam zgwałcić i zabić dziewczynę, która jest za tymi drzwiami, kiedy mnie wpuści. Chcę ją zgwałcić i zabić. Mam nóż i pistolet. Tak! I znowu zapukam do drzwi

– powtarzał.

Dziwna wizyta zakończyła się tak samo niespodziewanie, jak się rozpoczęła. W pewnym momencie nieproszony gość po prostu oddalił się od domu państwa Nowak. Odszedł zanim na miejsce dotarła policja.

„To przerażające”

Nie wiadomo, jak mogłaby się skończyć ta historia, gdyby Amanda Nowak po prostu podeszła do drzwi, żeby je otworzyć. Na szczęście kobieta nie uległa namowom intruza. Nagranie z monitoringu Amanda zamieściła w sieci, żeby przestrzec innych.

To stało się dziś wieczorem… przerażające! Byłam sama w domu

– napisała Nowak w mediach społecznościowych.

Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę w centrum Las Vegas. Trafił do aresztu pod zarzutem prześladowania, przymusu i utrudniania pracy funkcjonariuszowi policji.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij