Kategorie NewsyPolskaŻycie

Dramat bliskich Kristiny zamordowanej w Gorzowie. Potrzebują natychmiastowej pomocy

Kristina zawsze była radosną, młodą dziewczyną. Niestety jej życie przerwało dramatyczne morderstwo. Teraz rodzina 26-latki zamordowanej w ubiegłym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim przeżywa podwójny dramat. Bliscy chcą sprowadzić ciało Kristiny do domu, ale to niestety przekracza ich możliwości finansowe.

Związek Kristiny z Pawłem R. zamienił się w koszmar

Nikt nie mógł się spodziewać, że związek Pawła R. i Kristiny będzie miał tak tragiczny finał. 26-latek był taksówkarzem – w czasie jednego z kursów poznał rówieśniczkę pochodzącą z Ukrainy. Nawiązała się między nimi więź i zaczęli się spotykać. W końcu zamieszkali razem w Gorzowie Wielkopolskim. Jednak niedługo okazało się, że mężczyzna jest chorobliwie zazdrosny.

miejsce morderstwa Kristiny w Gorzowie Wielkopolskim
Twitter

Niestety Paweł R. z kochającego partnera przemienił się w najgorszego wroga dziewczyny. Zaczął ją prześladować i nękać w internecie. W końcu Kristina złożyła zawiadomienie na policję, a na początku czerwca mężczyzna usłyszał wyrok za nękanie. Mimo to nie chciał pogodzić się z rozpadem związku.

miejsce morderstwa Kristiny w Gorzowie Wielkopolskim
Twitter

Morderstwo w Gorzowie Wielkopolskim

Wtedy uknuł makabryczny plan. Zdobył broń, a kilka dni później, w środę 11 września około godziny 13, pojawił się w pralni, w której pracowała 26-latka. Podszedł do niej i oddał strzał z bliskiej odległości. Morderca uciekł, a pracownicy pralni rzucili się na pomoc Kristinie. Niestety jej życia nie udało się uratować – 26-latka zmarła na miejscu.

miejsce zatrzymania pwała R.
Facebook

Po morderstwie Paweł R. zaczął uciekać w kierunku zachodniej granicy. Polscy i niemieccy policjanci ustawili blokady na trasie prowadzącej do Berlina. 26-latka zatrzymano pod Berlinem. W czasie kontroli wycelował broń w niemieckich funkcjonariuszy, którzy oddali strzały. Morderca Kristiny zginął podczas próby zatrzymania.

zamordowana w Gorzowie Wielkopolskim Kristina V.
Facebook

Szaleniec pobawił ją życia, teraz liscy chcą sprowadzić ciało Kristiny

Kristina przyjechała z Ukrainy do Gorzowa Wielkopolskiego dwa lata temu. Jej przyjaciel wspominał ją w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”:

To była zawsze uśmiechnięta dziewczyna

Paweł R. morderca z gorzowa wielkopolskiego
Facebook

Nikt z bliskich dziewczyny nie spodziewał się, że może dojść do takiej tragedii. Nadal nie są w stanie otrząsnąć się po wydarzeniach z ostatniej środy. Jej zrozpaczona rodzina przyjechała do Gorzowa Wielkopolskiego w Polsce. Chcieliby zabrać Kristinę do domu, na Ukrainę, niestety mają pewne problemy.

zamordowana w Gorzowie Wielkopolskim Kristina V.
Facebook

Chcą sprowadzić ciało Kristiny na Ukrainę i pochować ją w rodzinnych stronach

Okazuje się, że koszty transportu ciała 26-latki na Ukrainę są ogromne. Rodzinę czeka wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych i niestety nie są w stanie zdobyć takich pieniędzy samodzielnie. Taka suma to dla nich majątek. Właśnie dlatego, na portalu zrzutka.pl zorganizowano zbiórkę, dzięki której rodzina będzie mogła pożegnać Kristinę na Ukrainie.