×

Cezary Żak się rozwodzi? Aktor z „Rancza” wyznał w mediach całą prawdę

Cezary Żak się rozwodzi? Aktor postanowił ustosunkować się do tematu i opublikował w mediach społecznościowych swoje oświadczenie. Dla wielu osób jest to spore zaskoczenie.

Znana aktorska para

Od lat małżeństwo Katarzyny i Cezarego Żaków uchodzi za jedno z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Kilka lat temu para wyznała w wywiadzie, jaka jest jej recepta na długoletni, szczęśliwy związek. Katarzyna Żak powiedziała, że w znacznym stopniu za stan małżeństwa odpowiada sposób wychowania. Oboje dorastali w tradycyjnym środowisku.

Wyszliśmy z bardzo podobnych domów – tradycyjnych i konserwatywnych. Na początku strasznie chcieliśmy się od tego uwolnić, a w dojrzałym wieku widzimy dużo zalet.

Pozytywny stosunek Katarzyny i Cezarego do małżeństwa nie zapowiadał, aby ich związek mógł napotkać jakikolwiek kryzys. Nic więc dziwnego, że wszystkich bardzo zaskoczyły niedawne doniesienia mediów na temat końca ich małżeństwa. W komentarzach rozgorzała dyskusja na temat możliwych powodów rozstania.

Gwiazdor serialu „Ranczo” postanowił zabrać głos w sprawie. Na swoim profilu na Facebooku opublikował wpis, w którym wyjaśnił, jak wygląda w chwili obecnej jego małżeństwo z Katarzyną Żak. Wiele osób było tym bardzo zaskoczonych.

Cezary Żak się rozwodzi, czy nie?

Aktor postanowił wyznać prawdę i na swoim profilu opublikował post, w którym zdementował wszelkie plotki na temat rozwodu. Pochwalił się przy okazji uroczym zdjęciem z wakacji, które spędza z żoną. Wyznał także, że już niebawem wraz z Kasią będą obchodzić 35. rocznicę ślubu.

Zapewniamy Was, że mamy się dobrze i za miesiąc będziemy świętować 35-tą rocznicę ślubu.

Przed laty Cezary Żak przyznał w jednym z wywiadów, że jest bardzo zazdrosny o swoją żonę. Stwierdził, że prawdopodobnie zazna spokoju dopiero na starość, gdy jego wybranka straci urodę.

Czekam na moment, kiedy będzie stara i brzydka. Wtedy nareszcie się uspokoję. Nikt już nie będzie się nią interesował, tylko ja. Całe życie jestem zazdrosny do bólu.

Tak udanego małżeństwa może pozazdrościć Żakom niejedna para. Z pewnością Justyna i Piotr Żyła, którzy dziś pałają do siebie nienawiścią, w przeszłości marzyli, aby ich związek trwał równie długo. Niestety nie wszystkim dane jest zaznać szczęścia w miłości przy boku jednego partnera.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować