×

Stosując się do tej metody już nigdy nie dostaniesz mandatu za szybką jazdę. Zawsze działa

Zatrzymała Cię policja i musisz zapłacić mandat? A może fotoradar zrobił Ci zdjęcie za szybką jazdę, a do domu przyszło Ci zawiadomienie o zapłacie? No cóż, nie da się ukryć, że nie mamy powodu do radości, kiedy przychodzi nam wyciągnąć z kieszeni kilkaset złotych tylko dlatego, że mieliśmy „za ciężką nogę”. Jak się jednak okazuje, jest na to sposób! Istnieje sztuczka, dzięki której już nigdy nie dostaniesz mandatu za szybką jazdę. Wystarczy zapoznać się z trzema punktami, które zostały udostępnione na jednym z kont na Facebooku.

Wskazówki, o których należy pamiętać

Porady, które pomogą Ci uniknąć kolejnych mandatów, zostały opublikowane na Facebooku kilka miesięcy temu.

Wiele ludzi jest nimi zachwycona, o czym świadczy fakt, że zostały udostępnione tysiące razy.

Dzięki tej prostej metodzie policja nie będzie mogła wlepić Ci mandatu… To dobra metoda, która działa na całym świecie – czytamy na stronie

????[ASTUCE]????HUMOURCette dernière toute simple empêchera les forces de l'ordre de vous donner une amende pour excès de…

Opublikowany przez Gendarmerie de l'Oise Czwartek, 1 lutego 2018

Oto trzy podstawowe kroki, które pozwolą Ci uniknąć kolejnych mandatów:

1. Ostrożnie przyjrzyj się znakom, które pokazują maksymalną dozwoloną prędkość. Czy to na piechotę, na rowerze, czy samochodem.

2. Sprawdź prędkościomierz swojego samochodu. Zazwyczaj znajduje się na desce rozdzielczej, przed siedzeniem kierowcy. Strzałka pokazuje, jaka jest Twoja prędkość. W nowszych samochodach prędkość jest jeszcze bardziej widoczna na małym ekraniku za kierownicą.

3. Ostatni krok jest też najtrudniejszy. Dostosuj prędkość do tej na znaku. Policja/fotoradary nie wlepią Ci mandatu, jeśli nie przekroczysz limitu prędkości

To zaskakujące, ale mało osób zna tę prostą, lecz skuteczną metodę. Jeśli będziesz postępować zgodnie z tymi poradami, już nigdy nie zapłacisz mandatu za zbyt szybką jazdę. A co lepsze – drogi będą o wiele bezpieczniejsze dla wszystkich!

Metoda sprawdza się dosłownie wszędzie

Bez względu na to, gdzie jedziesz i w jakim kraju jesteś, te wskazówki działają dosłownie wszędzie. Dzięki nim z pewnością unikniesz mandatów.

Vi hälsar polisen i Umeå och polisen i Skellefteå välkomna ut på Facebook!

Odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaskodziła

Trzeba przyznać, że ktoś ujął to w wyjątkowo zabawny, ale przede wszystkim skuteczny sposób. Z resztą, ciężko się tym nie zgodzić. Nie zmienia to jednak faktu, że temat sam w sobie jest dość poważny. Warto wziąć więc sobie te wskazówki do głowy.

Może Cię zainteresować

zamknij