×

Na jednym z lokali nad Bałtykiem wywieszono cenę za skorzystanie z toalety. „Jest ze złota?!”

Codzienność, jaka panuje nad polskim morzem, najlepiej oddają słowa „morze polskie, ceny niemieckie, a pogoda angielska”. O ile na pierwszy i trzeci z tych punktów wpływu raczej nie mamy, o tyle na drugi już tak. Niejednokrotnie mówiło się już, że ceny nad polskim morzem przyprawiają o zawroty głowy. Dla przykładu, pani Róża za samą rybę zapłaciła tam 54 zł, a frytki i surówka to dodatkowy koszt 16 zł. Jedzenie to jednak nie jedyne tak drogie dobro, za które przyjdzie nam zapłacić krocie. Okazuje się, że cena toalety nad morzem, może równie szokować.

Cena toalety nad morzem

Na portalu iswinoujscie.pl pojawiło się zdjęcie toalety w restauracji, która mieści się w jednej z najpopularniejszych lokalizacji w Świnoujściu czyli przy promenadzie. O ile można by się było spodziewać wysokich, a nawet bardzo wysokich cen w lokalu, taka informacja wywieszona na drzwiach zaskoczyła chyba wszystkich. Na kartce przed wejściem do toalety widnieje kwota… 20 złotych! Tak, dobrze zrozumieliście. Tyle kosztuje w tym miejscu skorzystanie z WC. Cena jest wyjątkowo wysoka zważywszy nawet na nadmorskie standardy w sezonie.

Może brak miejskich darmowych w pobliżu – zastanawia się autor zdjęcia

Szok! Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach pięć złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko, 20 złotych toaleta – napisał zaskoczony czytelnik, który podesłał zdjęcie portalowi Iswinoujscie.pl

Spotkaliście się kiedyś z równie wysoką ceną za skorzystanie z toalety?

Polecane

Może Cię zainteresować