×

Kamila prowadzi lokal. Zdradza, jakie obrzydliwości robią kobiety w toalecie

Kamila zawsze sądziła, że kobiety są zdecydowanie bardziej nastawione na czystość i porządek niż mężczyźni. Odkąd jednak zaczęła prowadzić lokal gastronomiczny, zmieniła zdanie. Dlaczego? Chodzi o zachowanie jej klientek w toaletach. Okazuje się, że według niej panie totalnie nie dbają o to, aby po sobie posprzątać…

Wszystkie swoje spostrzeżenia opisała we wiadomości do serwisu Papilot.pl. Trzeba przyznać, że niedobrze może zrobić się od samego czytania o tym, a co dopiero, gdybyśmy musieli to posprzątać…

Zresztą oceńcie sami:

Tyle się mówi o tym, że kobiety takie porządne, a faceci wszędzie zostawiają bałagan. Szczerze? Jest zupełnie na odwrót i mam na to namacalne dowody. Od pewnego czasu prowadzę własny lokal gastronomiczny i jestem zszokowana zachowaniem klientek.

Przy stole wielkie damy, ale jak trzeba pójść za potrzebą, to nagle wychodzi szydło z worka. Każdego dnia kontroluję czystość toalet i uwierzcie – mam odruchy wymiotne po przekroczeniu drzwi WC. I wcale nie chodzi o to, że personel daje ciała.

Dziewczyny sprzątają co godzinę, ale okazuje się, że trzeba po każdej wizycie

W męskiej łazience różnie bywa – jakiś pan nie trafi moczem do muszli, podłogi się kleją, komuś się urwie za dużo ręcznika papierowego. Do przeżycia. W damskiej można się dosłownie przejechać na ludzkich odchodach albo zużytym tamponie.

Bardzo często panie nie spuszczają po sobie wody. Albo wrzucają zakrwawione podpaski do muszli i przy spłukiwaniu całe to szambo wybija na posadzkę. O blatach zniszczonych różnymi kosmetycznymi specyfikami nawet nie wspomnę. Wszędzie plamy z tuszu do rzęs, samoopalacza, podkładu.

W ciągu kilku miesięcy już 2 razy musiałam wymieniać lustro, bo ktoś je stłukł. Mężczyźni nie są aż takimi wandalami. Naprawdę, pracując w tej branży mam porównanie i kobiety powinny się wstydzić. Ostatnio któraś załatwiła się prosto na deskę sedesową. I nie mówię o oddaniu moczu.

Zanim zaczniemy wymagać od naszych facetów, to może zacznijmy od siebie. Bo jest tragicznie.

Kamila

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij