×

Céline Dion odwołała wszystkie najbliższe koncerty. Czeka ją poważna operacja

Znana wszystkim Céline Dion poinformowała ostatnio swoich fanów o tym, że jest zmuszona odwołać koncerty. „Bardzo mi przykro” – napisała na swoim Facebooku.

49-latka jest znana na całym świecie. Wszystko zawdzięcza swojemu niebywałemu talentowi i pracowitości. Kanadyjska piosenkarka i bizneswoman stała się popularna po piosence „My Heart Will Go On”, którą można usłyszeć w filmie „Titanic”.

Odnosi sukcesy na całym świecie, a ludzie ją kochają

Życie jak z bajki?

W 1994 Céline Dion poślubiła swojego menedżera, René Angélil. Doczekali się trójki synów, w tym bliźniaków. Ich małżeństwo było szczęśliwe na przekór temu, co pisały media. Mąż piosenkarki był od niej starszy o 26 lat, ale to nie miało wpływu na ich relację. Niestety dwa lata temu mężczyzna odszedł, zostawiając pogrążoną w żałobie Celine, która długo nie mogła pogodzić się z tą tragedią.

Stres, który odbił się na jej zdrowiu

Z całą pewnością to, w jaki sposób przechodziła śmierć ukochanej osoby, odbiła się na jej zdrowiu. Gwiazda zmuszona była odwołać koncerty, ponieważ czeka ją operacja.

Nie ma ostatnio szczęścia… Tak bardzo nie mogłam doczekać się moich koncertów, aż przytrafiło mi się to… Nie mogę w to uwierzyć! Przepraszam każdego, kto planuje podróż do Las Vegas, aby zobaczyć mój program. Wiem, jakie to jest rozczarowanie i bardzo mi przykro.

Zły stan zdrowia

W oficjalnym oświadczeniu czytamy, że Celine od 12-18 miesięcy walczy z silnym stanem zapalnym ucha. Próbowała poradzić sobie z nim, zażywając leki, ale okazały się one za słabe. Lekarze zdecydowali, że niezbędna będzie operacja.

Życzymy powrotu do zdrowia!

Polecane

Może Cię zainteresować