×

Ma 24 lata i zarabia rocznie ponad 200 tys. zł! Będziesz zaskoczony tym, czym się zajmuje

24-letnia Cecelia Baez pochodzi z Filadelfii. Prawdopodobnie o dziewczynie nigdy nie zrobiłoby się głośno, gdyby nie nietypowa praca, która już pozwoliła jej zarobić fortunę. Czym więc zajmuje się Cecelia? Okazuje się, że… przytulaniem nieznajomych! 

Nietypowa usługa 24-latki

Młoda dziewczyna, która pracuje również jako barmanka, spędza godziny, przytulając swoich klientów i rozmawiając z nimi o ich życiu, pomagając jednocześnie pozbyć się dręczących ich problemów. Podczas spotkań daje im także porady w różnych kwestiach – począwszy od wskazówek dotyczących randkowania, aż po sugerowanie wyboru hobby, czy stawanie się lepszą wersją siebie.

Przytulanie innych stało się jej sposobem na życie

Cecelia przyznaje, że kiedy rozpoczęła swoją nietypową „działalność przytulaczki”, czuła się z tym bardzo dziwnie. Zmieniła swoje nastawienie, gdy zauważyła, że faktycznie pomaga innym ludziom.

Moja rodzina bardzo mnie wspiera – zawsze byłam osobą, która myśli nieszablonowo w kwestii tego, co uważa się za „normalne”. Są też otwarci w kwestii tego, jak kształtuje się współczesne społeczeństwo – zaznacza Cecelia

Ile zarabia dziewczyna?

24-latka na przytulanie i pocieszanie innych poświęca maksymalnie 15 godzin tygodniowo. Choć to całkiem niewiele, jest w stanie przez ten czas zarobić naprawdę pokaźną sumę pieniędzy. Cecelia za swoją godzinową usługę pobiera bowiem opłatę w wysokości 80 dolarów, a więc około 300 złotych. Tygodniowo daje jej to mniej więcej 4500 złotych! Rocznie ponad 200 tys. złotych! Trzeba przyznać, że to całkiem niezła sumka, biorąc pod uwagę, że do jej głównych zadań należy przytulanie innych, prawda?

Takich osób jest więcej

Cecelia nie jest jedyną Amerykanką, która zawodowo zajmuje się przytulaniem i pocieszaniem innych osób. Portal Cuddlist umożliwia znalezienie i wynajęcie tzw. „przytulacza” w różnych rejonach świata, choć póki co, prym w tym kierunku wciąż wiodą Stany Zjednoczone.

Może Cię zainteresować