×

Oferuje panom nietypową usługę. Zarabia nawet 6 tys. zł. w ciągu jednej nocy

Nietypowa usługa kobiety. W jedną noc potrafi zarobić nawet 2 tysiące dolarów, a to w przeliczeniu daje 6 tysięcy złotych. Ta kwota poraża! Australijskie media ostatnio żyją tylko tą historią. Jak zdradza Missy Robinson, w większości jej klientami są mężczyźni, jednak kobiet też nie brakuje. Jaką usługę oferuje Australijka?

Nietypowa usługa kobiety. Ludzie są w szoku!

Missy Robinson znalazła sobie ciekawy sposób na zarabianie pieniędzy. W dodatku bardzo opłacalny, ponieważ za swoje usługi zarabia nawet 2 tysiące złotych. W przeliczeniu na naszą walutę, daje to zarobek około 6 tysięcy złotych. O takiej kwocie wielu może tylko pomarzyć! Szczególnie, że cena obejmuje jedną noc. Nietypowa usługa kobiety jest bardzo popularna wśród mężczyzn. Jednak z jej klientkami są też panie. Jak sama kobieta wspomina, jej działalność jest prowadzona „w imię terapii.”

 Wszyscy wiemy, że kiedy jesteś zraniony lub gdy coś pójdzie nie tak, chcesz przytulić się do mamy lub taty. To sprawia, że czujesz się lepiej, oksytocyna to hormon dobrego samopoczucia.

— przekonuje Robinson w rozmowie z portalem Gold Coast Bulletin.

I dodaje:

Potrzebujemy fizycznego dotyku, aby przetrwać. Pod koniec dnia moja służba polega na łagodzeniu objawów załamania kontaktu międzyludzkiego.

Kobieta na co dzień pracuje także jako rzeczniczka „SANE Australia”, która jest organizacją zdrowia psychicznego.

Noc przytulania za duże pieniądze

Nietypowa usługa kobiety nie wiąże się z niczym innym, jak z całonocnym przytulaniem. Szczególnie, że brak przytulania może doprowadzić do frustracji, a następnie objawiać się agresją w stosunku do innych osób – uważa Missy Robinson. Terapeutka odpowiada też na zarzuty, że jej usługa ma cokolwiek wspólnego z seksualnością. Tak nie jest. Jej klienci podpisują nawet umowę, w której znajduje się zapis, że wszelkie dotykanie nie ma charakteru seksualnego. Jest też fragment, który mówi, że w przypadku, gdy klient będzie natarczywy, kobieta użyje broni. Nie jest jednak doprecyzowane jakiej. Jednocześnie zauważa, że mężczyźni mogą być podnieceni w czasie spotkania, ale to jest tylko ludzka natura.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować