×

16-latka wyznała chłopakowi, że jest w ciąży. Nie przypuszczała, że tak zareaguje na jej słowa

Chwila, w której dowiadujemy się, że zostaniemy rodzicami, jest prawdopodobnie jednym z najbardziej zmieniających życie i najszczęśliwszych momentów. Jednak kiedy rodzicami zostajemy zbyt wcześnie, może to sprawić, że będziemy mieć mieszane uczucia. Caitlin i Noah coś o tym wiedzą.

Wpadka

Caitlin i jej chłopak byli młodzi i bardzo w sobie zakochani. Pewnego dnia młoda dziewczyna zrozumiała, że prawdopodobnie jest w ciąży. Jej przypuszczenia bardzo szybko się potwierdziły. Była przerażona i nie wiedziała, co robić…

Nie została z tym sama!

Rodzice od samego początku zapewniali ją, że będą ją wspierać. Jednak niektórzy twierdzili, że jej chłopak przestraszy się odpowiedzialności i zostawi ją, gdy tylko maluszek pojawi się na świecie.

Caitlin miała już dość przypuszczeń i insynuacji

Postanowiła, że porozmawia z nim bardzo szczerze. Była zła, ale nie na niego, a na siebie, za to co przemknęło jej przez myśl – że faktycznie mógłby ją zostawić i uciec… Gdy zaczęła z nim rozmawiać, Noah bardzo się zdenerwował i jednocześnie było mu niesamowicie przykro.

Na to wszytko, co ona mu powiedziała, on miał krótką odpowiedź, zawartą w jednym zdaniu: „Musisz poczekać i zobaczyć…”

Caitlin nie musiała długo czekać, żeby się tego dowiedzieć

Wkrótce przyszła na świat ich córeczka, Arianna. Noah nie opuścił swoich kobiet. Trwał przy nich zaangażowany w każdy aspekt rodzicielstwa. Był najlepszym tatą, jakiego Caitlin mogła sobie wymarzyć.

To jeszcze nie wszystko…

Jakiś czas po narodzinach Arianny, Noah zadał Caitlin jedno proste, ale bardzo ważne pytanie: „Wyjdziesz za mnie?”. Ona aczywiście się zgodziła!

Młoda mama co jakiś czas udostępnia w sieci anegdoty ze swojego życia. Opowiada o tym, jak co dzień walczy z niepokojem o wspólną przyszłość ich rodziny, ale także i o tym, jak cudownie jest mieć obok siebie takiego mężczyznę, jak jej mąż. Takiego, który jako dzieciak zachował się bardziej dojrzale, niż niejeden dorosły.

Dziś są szczęśliwym małżeństwem z dwójką maluchów

Obydwoje pokazali, co to znaczy wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i stać się kochającymi rodzicami niezależnie od wieku.

Może Cię zainteresować

zamknij