×

17 zachowań mężczyzny, po których poznasz, czy Cię kocha, czy traktuje jak „zabawkę na raz”

Sprawa miłości i zaangażowania w związek wygląda trochę inaczej u mężczyzn niż u kobiet – można to rozgraniczyć między seksem a prawdziwymi uczuciami. Jeśli nie wiesz, czy facet chce z Tobą spędzić życie, czy niestety marzy tylko o tym, aby spędzić z Tobą weekend, pomożemy Ci dokonać pewnej analizy, a za sprawą tych punktów, zrozumiesz, co on tak naprawdę o Tobie myśli.

Nie bój się spojrzeć prawdzie w oczy, a dzięki temu uchronisz się przed możliwymi rozterkami i złamanym sercem

Być może jesteś na tyle zakochana w nim, że nie widzisz tego, jak Cię traktuje? Przejrzyj na oczy i jeśli uznasz, że on Cię wykorzystuje, zacznij myśleć o sobie. Szacunek do siebie to podstawa!

Kobieta, która nie jest traktowana poważnie, a jedynie na jedną noc

7 dowodów na to, że może nie mieć wobec Ciebie poważnych planów ?

1.

Nie ma potrzeby pisać do niej SMS-ów i pytać się, co u niej słychać. Zwraca się do niej tylko w potrzebie, czyli gdy chce ją zaprosić do domu na noc.

2.

Dobrze wie, że taka kobieta jest na każde jego skinienie i gdy tylko będzie chciał, może do niej dzwonić w nocy, w dzień, w pracy, a nawet gdy ona będzie na rodzinnym obiedzie

3.

Nie czuje się zobowiązany, aby się tłumaczyć takiej kobiecie z tego, co robi, z kim, gdzie spędza wolny czas, gdzie jedzie na wakacje i czy jeszcze ma zamiar kiedykolwiek do niej się odezwać

4.

Nie przedstawia jej swoim znajomym, bo uważa, że nie ma takiej potrzeby, a jeśli przypadkiem kogoś spotkają na mieście, przedstawia ją tylko z imienia, nie dodając, że to jego dziewczyna lub przyjaciółka

Mine

5.

Nie interesuje go jej życie prywatne, dlatego gdy zaczyna się zwierzać, on zmienia temat na lekki i przyjemny. Nie chce obarczać się jej problemami, jeśli mu na niej nie zależy

6.

Najchętniej spotykałby się z nią tylko w hotelach, aby nie widziała tego, gdzie mieszka i w razie sytuacji, gdyby się w nim zakochała, żeby nie znała jego adresu… Im mniej informacji, tym on czuje się bardziej bezpieczny.

7.

Wcale nie musi być to kobieta, która odpowiada jego oczekiwaniom. Najważniejsze, że jest chętna na to, aby spędzać czas tak, jak on sobie tego zażyczy…

Kobieta, którą kocha i ma wobec niej poważne zamiary

10 sygnałów, że Twój partner szaleje na Twoim punkcie i ma wobec Ciebie poważne zamiary.

1.

W tym przypadku sygnały są także bardzo jasne i nie pozostawiają złudzeń, że mężczyznę ma wobec takiej kobiety poważne zamiary, ponieważ mówi o tym otwarcie.

2.

Nie ma problemu w tym, aby poświęcić się dla kobiety i zrobić coś ponad jego siły, aby tylko na jej twarzy pojawił się uśmiech.

3.

Martwi się, gdy coś niepokojącego dzieje się z kobietą, którą kocha.

4.

Zapewnia ją w przekonaniu, że jest wyjątkowa, a gdy tylko spotka swoich znajomych, chwali się nią i przedstawia, jako swoją dziewczynę, a nawet wybrankę serca.

5.

Nie ma problemu w tym, aby spotkać się z nią – nie tylko w weekend, ale także w tygodniu, gdy ma natłok obowiązków. Nie wyobraża sobie, że mógłby nie widzieć jej dłużej niż kilka dni.

6.

Cieszy się, gdy robi mu niespodzianki, ale uwielbia jeszcze bardziej robić je kobiecie, którą kocha i pieniądze nie grają w tej kwestii żadnej roli.

7.

Gdy kobieta w której jest zakochany, zostawi u niego rzeczy, to cieszy się z tego powodu i nie robi problemu. Gdyby to była dziewczyna tylko na jedną noc, zacząłby się denerwować i najprawdopodobniej zerwałby z nią kontakt.

8.

Nie denerwuje się, gdy zwraca mu uwagę, ponieważ wie, że chce dobrze dla ich związku. On także nie boi się mówić o swoich potrzebach i pragnieniach.

9.

Myśli o niej bardzo często, wspomina sytuacje, które im się wydarzyły i ogląda zdjęcia, które sobie zrobili.

10.

Myśli o przyszłości z tą kobietą i snuje plany. Widzi ją u swojego boku i planuje rodzinę.

Czy Wasze doświadczenie w sprawach związku podpowiada podobnie?

Może Cię zainteresować

zamknij