×

Była modelka Playboya zmarła po kilku dniach imprezowania. Sprawą zajęła się policja

Była modelka Playboya i topowa rosyjska DJ-ka, Janna Rasskazova, zmarła w wieku 29 lat. Jej śmierć miała miejsce tuż po kilkudniowej imprezie, w której kobieta brała udział. Modelka zmarła w swoim domu w Moskwie.

Jak donoszą media, 29-latka przez kilka dni piła alkohol i imprezowała. Gdy w końcu chciała dojść do siebie, zażyła lek, który miał jej w tym pomóc

W tym samym czasie w jej domu przebywali gości i jej przyjaciel Aleksander. Zeznają, że Janna zażyła lek. Policja bada okoliczności jej śmierci.

Aby szybko postawić się na nogi, miała poprosić zaufanego lekarza o to, aby przepisał jej coś, co sprawi, że natychmiast poczuje się lepiej

Jej przyjaciel położył się obok niej, bo takie zalecania otrzymał od lekarza. Zaczęło go niepokoić to, gdy Janna nagle zaczęła dziwnie oddychać. Pomógł jej wstać, zszedł z nią do kuchni, licząc na to, że łyk wody pomoże jej w tym stanie. Wydarzyło się inaczej. Kobieta zaczęła się krztusić i upadła na ziemię. Szybka reakcja Aleksandra i przybycie ratowników nie uratowało 29-latki.

Przyjaciele zapewniają, że Janna nie brała narkotyków

Policja cały czas ustala, jak doszło do śmierci kobiety. Najprawdopodobniej otrzymała źle dobrany lek, który doprowadził do tragedii.

Polecane

Może Cię zainteresować