×

Mama karmiła piersią dziecko w restauracji, kiedy podeszła do niej starsza kobieta. Nie spodziewała się, że powie coś tak miłego

Młoda mama Briar Lusia Mcqueen wybrała się po raz pierwszy ze swoim malutkim dzieckiem do restauracji. Wycieczka była na tyle interesująca, że postanowiła opowiedzieć o niej trochę więcej na swoim koncie na Facebooku:

Chciałabym się z Wami podzielić zdjęciem, które zrobiłam dziś w jednej z restauracji, do której wybrałam się z moim 8-tygodniowym synkiem. To było pierwsze nasze wyjście i byłam bardzo podekscytowana, ale także trochę się obawiałam, jak sobie poradzę. Gdy Jaxon nagle zaczął płakać, domyśliłam się, że chce mu się jeść. Rozejrzałam się i wyciągnęłam pierś. Po chwili zauważyłam, że zbliża się do mnie starsza kobieta. Byłam przekonana, że zaraz zwróci mi uwagę, że nie powinnam robić czegoś takiego w miejscu publicznym. A ona podeszła do mnie i powiedziała: „Ale z Ciebie dobra mama! Nie możemy dopuścić do tego, że będziesz głodna, a jedzenie będzie zimne”.

Szczerze przyznam, że rozczuliło mnie to ogromnie. Co za kochana starsza kobieta!

Briar Lusia Mcqueen

Polecane

Może Cię zainteresować