×

19-latka w ciąży zachorowała na białaczkę. Odwlekała leczenie, aby uratować synka

Historia Brianny Rawlings porusza do łez. Niespełna 19-letnia Australijka poświęciła wszystko, by uratować swoje nienarodzone dziecko. Walczyła o życie syna, walczyła o swoje życie. Pomimo wsparcia rodziny i ludzi dobrej woli, nie udało jej się wygrać tej nierównej walki…

View post on imgur.com

Nastoletnia Rawlings, gdy dowiedziała się o ciąży, była przeszczęśliwa

Z niecierpliwością wyczekiwała przyjścia na świat swojego maleństwa. Jednak radosne oczekiwanie przerwała diagnoza lekarska. Stwierdzono u dziewczyny białaczkę. Była wtedy w 17. tygodniu ciąży.

View post on imgur.com

Najtrudniejsza decyzja w życiu

Mieszkanka Syndey musiała podjąć decyzję, czy ratować siebie, czy dziecko. Podjęcie leczenia wiązało się bowiem z przerwaniem ciąży. Chociaż wybór był trudny, Brianna nie miała najmniejszych wątpliwości. Chciała dać szansę maleństwu na przeżycie.

View post on imgur.com

Odwlekano leczenie ciężarnej

W związku z tym, leczenie nastolatki odwlekano do ostatniej chwili. Niestety, trzy miesiące przed planowanym porodem Rawlings zaczęła gorączkować i zwijać się z bólu. Jej stan był tak poważny, że lekarze podjęli decyzję o natychmiastowym cesarskim cięciu.

View post on imgur.com

Radość szybko zastąpiły łzy

Na świat przyszedł drobniutki chłopiec, którego nazwano Kyden. Jednak urodzony przed terminem noworodek zachorował. Jego słaby organizm nie poradził sobie z infekcją żołądka. Synek Brianny zmarł, mając jedynie 12 dni…

View post on imgur.com

Najlepsze dni w życiu Brianny

Wzruszona nastolatka, po śmierci dziecka wyznała, że czas, który mogła spędzić z Kydenem był dla niej wyjątkowy. Trzymała go w ramionach i liczyła paluszki u jego stóp i dłoni. Wiele do niego mówiła, jak wtedy, gdy jeszcze był w jej łonie. Uznała, że te dni z synkiem, były najlepszymi w jej życiu.

View post on imgur.com

Kolejna walka o życie

Jak się okazało, to nie był koniec dramatycznych wydarzeń w rodzinie Rawlingsów. Stan Brianny pogarszał się z każdym dniem. Lekarze rozpoczęli walkę o jej życie. Nastolatce wykonano przeszczep szpiku. Niestety… został odrzucony przez jej organizm.

View post on imgur.com

Zbiórka na terapię

Bliscy 19-latki rozpoczęli też zbiórkę pieniędzy na jej leczenie. Wierzyli do końca, że uda się ją uratować. Choroba jednak nie odpuszczała. Brianna Rawlings przegrała walkę o życie. Zmarła pod koniec ubiegłego roku, 29 grudnia ok. godz. 21:00.

View post on imgur.com

Brianna dołączyła do swojego synka

Jej siostra, Kourt Rawlings napisała na portalu GoFundMe:

Nasza piękna Brianna zakończyła swoją ziemską podróż i dołączyła do swojego synka. Jesteśmy zdruzgotani i jednocześnie spokojni wiedząc, że już nie cierpi. Kochamy Cię najbardziej na świecie wspaniała dziewczyno. Leć wysoko i czuwaj nad tymi, którzy nie wiedzą, jak żyć bez Twojego uśmiechu

Polecane

Może Cię zainteresować