×

Ze względu na niecodzienne okoliczności, narzeczeni zdecydowali się na ślub w toalecie

Dla niektórych kobiet, ślub jest najpiękniejszą chwilą w całym życiu. O ceremonii i weselu myślą od najmłodszych lat, a przygotowania rozpoczynają długo przed wyznaczonym terminem. Niestety czasami los lubi płatać nam figle i wszystkie dotychczasowe plany musimy zmienić, dopasowując do danej sytuacji. Tak właśnie było w przypadku tej pary.

Raczej żadna przyszła panna młoda, nie bierze pod uwagę łazienki jako świetnej lokalizacji. Jednak Maria i Brian byli zmuszeni, aby ich ceremonia odbyła się w sądowej toalecie

pixabay.com

Taka lokalizacja nigdy nie była brana pod uwagę, lecz ze względu na niezwykłe okoliczności, Brian i Maria Schulz musieli zmienić swoje ślubne postanowienie. Narzeczeni wraz z rodziną przybyli do sądu, gdzie miała odbyć się ceremonia zaślubin, ale gdy tylko rozpoczął się ślub, matka Briana dostała ataku astmy i miała ogromne problemy z oddychaniem. Pracownicy sądu zabrali kobietę do łazienki, a w trakcie oczekiwania na sanitariuszy, podawali kobiecie tlen.

Maria i Brian wiedzieli, że jeśli nie uda im się wziąć ślubu w ten dzień, będą musieli czekać kolejne 45 dni, aby otrzymać nowy termin ceremonii. Z racji tego, że mama pana młodego była świadkiem, musiała być obecna podczas ślubu, dlatego też młodzi nie mogli kontynuować ceremonii bez jej obecności. W takiej sytuacji wszyscy zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli ślub będzie kontynuowany w damskiej łazience. Jedyne co należało zrobić to przekonać sędzinę Katie Gummer na tę dość niekonwencjonalną lokalizację ślubną. Sędzia zgodziła się, a co ciekawe dokumenty ślubne zostały sporządzone na… papierowym ręczniku!

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko!

Wiadomość o nietypowym ślubie szybko rozprzestrzeniła się za pomocą social mediów. Wielu internautów była zachwycona determinacją młodych twierdząc, że miłość tej dwójki jest ważniejsza niż wszystko inne co ich otacza, zwłaszcza lokalizacja. Inni zastanawiali się czy nie dałoby się podawać tlenu mamie pana młodego w przyjemniejszym miejscu niż łazienka. Mimo to wszyscy zgodnie twierdzą, że Brian i Maria są przykładem wielkiego uczucia.

Z pewnością będą mieli co opowiadać swoim dzieciom!

Może Cię zainteresować