×

46-latek został okrzyknięty najprzystojniejszym singlem. Setki pań chcą się z nim umawiać

„Plenty of Fish” to anglojęzyczna aplikacja randkowa. To w niej zarejestrował się Brian Hallworth i dzięki niej zdobył swego rodzaju rozgłos. Jesteście ciekawi, dlaczego?

Brian Hallworth ma 46 lat i zajmuje się renowacją domów. Okazuje się, że ma także to „coś”, co przyciąga do niego kobiety. Przystojny singiel zarejestrował się w aplikacji randkowej „Plenty of Fish” zaledwie kilka miesięcy temu, a jego skrzynka mailowa dosłownie pęka od nadmiaru wiadomości. Brian otrzymuje setki wiadomości. Bije więc rekordy popularności w porównaniu do innych panów…

Okazało się więc, że jest najprzystojniejszym singlem spośród wszystkich panów w tej aplikacji!

Czy dzięki Internetowi znalazł swoja miłość?

Propozycji było tyle, że Brian ledwo zdążył je wszystkie przeglądnąć, a co dopiero na nie odpisywać. Kilka pań nawet zainteresowało go, dlatego zdecydował się pójść na randkę. Po kilku spotkaniach jednak zdecydował, że to koniec. Dlaczego?

Nigdy nie było źle. Nie mam strasznych doświadczeń w randkowaniu, ale większość kobiet wygląda zupełnie inaczej w rzeczywistości, niż wirtualnie

„To zwyczajne oszustwo”

Mężczyzna twierdzi, że panie, z którymi się spotkał w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej, niż w sieci. Uważa, że takie postępowanie jest nieuczciwe. Zwłaszcza, że on w swoich fotografiach nie stosował żadnych filtrów czy nakładek.

Wam także podoba się Brian?

Polecane

Może Cię zainteresować