×

Borys Szyc popadł w poważne problemy finansowe. Sprawa trafiła do sądu!

Borys Szyc popadł w poważne problemy finansowe. Okazuje się, że znani aktorzy muszą mierzyć się z tymi samymi wyzwaniami, co przeciętny Kowalski. Sprawa trafiła nawet do sądu!

Burzliwa przeszłość Borysa Szyca

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gdy inne polskie gwiazdy pojawiały się i znikały, jemu niezmiennie powierzano role w kolejnych polskich produkcjach, a nazwisko Szyc przyciągało przed ekrany wielu fanów. W końcu aktor zachłysnął się sukcesem i popadł w tarapaty.

Jak przyznał po latach, wpadł w wir imprez, na których alkohol lał się strumieniami. Te szaleństwa skończyły się alkoholizmem. Niedawno Szyc otwarcie zaczął przyznawać się do tego, że otarł się o śmierć. Jeszcze trochę i alkohol doprowadziłby do tragedii. Na szczęście aktor otrząsnął się i znalazł w sobie siłę, żeby zawalczyć.

Najzwyczajniej uznałem, że wolę żyć, niż nie żyć. A już zmierzałem w stronę grobu w szybkim tempie. Poczułem, że mam dla kogo żyć, że jest moja córka, którą kocham nad życie, że jest moja rodzina, że jest moja praca, moja pasja

– mówił w wywiadzie, którego udzielił „Wysokim Obcasom”.

Aktor już od 4 lat żyje w trzeźwości. Wspiera go w tym ukochana – Justyna Szyc-Nagłowska. Para wzięła ślub dwa lata temu.

Borys Szyc popadł w poważne problemy finansowe

Aktor, którego w Polsce rozpoznają chyba wszyscy, boryka się z takimi samymi problemami, jak wielu z nas. Po walce z nałogiem alkoholowym przyszła kolej na uporanie się z problemami finansowymi. Szyc przyznaje, że tak jak wielu Polaków, ma problemy z kredytem we frankach. Zadłużył się już dawno temu, teraz próbuje dochodzić swoich praw. Zwrócił się nawet o pomoc do specjalisty.

Dobra! Ruszamy z tym!! Zabranie się za mój kredyt we frankach zajęło mi parę lat..ciągle to odwlekałem, nie wiedziałem jak i co, brakowało mi kogoś, kto by mi udzielił odpowiedzi na pytania i najzwyczajniej zmotywował. Pokazał jak bardzo jestem do przodu w moich opłatach, względem kwoty którą brałem jako kredyt!

– przekazał aktor w sieci.

Okazuje się, że pozew został już złożony. Aktor czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy.

Dziś pozew złożony, a ja chcę tu podziękować mecenasowi Przemkowi Nalazkowi i @kancelarialegatuum za wyciągnięcie mnie za uszy do góry i pokazanie, że trudność całego procesu i formalności była głównie w mojej głowie…jak większość trudności w naszym życiu…głównie żyją w naszej głowie, prawda?

– czytamy.

 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować