×

Bójka Jasona Derulo! Tuż po powrocie z Sylwestra Marzeń

Jason Derulo był największą gwiazdą na „Sylwestrze Marzeń” z TVP2, o czym świadczy chociażby kosmiczna suma pieniędzy, jaką zainkasował za swój koncert. Artysta nie dał jednak o sobie zapomnieć nawet po powrocie do Stanów Zjednoczonych, gdzie wywołał ogromne zamieszanie. Muzyk wszczął bowiem bójkę w Las Vegas. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu. Co tam się wydarzyło?

Bójka Jasona Derulo

Po występie w Zakopanem 32-letni artysta wrócił do Stanów Zjednoczonych, a dokładniej do Miami, Następnie wybrał się do światowej stolicy rozrywki i hazardu, czyli Los Angeles. W jednym z tamtejszych hoteli Jasonowi Derulo puściły nerwy, o czym poinformował portal TMZ.

Policjanci zostali wezwani do hotelu ARIA we wtorek nad ranem czasu amerykańskiego. Funkcjonariusze zostali zawiadomieni po tym, jak Jason Derulo rzucił się z pięściami na dwóch mężczyzn. Artysta zaatakował ich, bo panowie zaczęli wykrzykiwać pod jego adresem słowa „Hey, Usher, f**k you, b**ch”. Tymczasem Derulo nie znosi, kiedy myli się go z innym muzykiem, dlatego zareagował tak a nie inaczej.

Mimo zachowania Jasona Derulo, zaatakowani mężczyźni zdecydowali, że nie wniosą zarzutów wobec wokalisty. Mają jednak rok na zmianę decyzji.

Przedstawiciel Jasona Derulo nie zabrał głosu w sprawie całego zamieszania.

Nagranie z zajścia zostało opublikowane na Twitterze:

Jason Derulo w Zakopanem

Artysta podczas „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem wykonał swoje największe hity, takie jak „Want to want me” czy „Savage Love”. O swoim występie na polskiej scenie informował na Instagramie.

Cześć Polsko! Jestem w drodze na Sylwestra Marzeń, gdzie dam sylwestrowy występ

Nagranie, na którym gwiazdor zapowiadał swój udział w „Sylwestrze Marzeń”, zniknęło z jego profilu zaledwie dwa dni później. Czyżby jednak się wstydził swojego występu?

Wróćmy do sylwestrowej nocy z Jasonem Derulo raz jeszcze. Poniżej wrzucamy nagranie z jego występu na „Sylwestrze Marzeń”. Jak Wam się podobał w wykonaniu utworu pt. „Want to wany me”? Zaprosilibyście go do Polski raz jeszcze?

Ile Jason Derulo dostał za występ na Sylwestrze Marzeń z TVP? Suma jest kolosalna!

Źródła: twitter.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować