×

Blondynka z „Kilera” zachwyciła urodą całą Polskę! Jak wygląda po 25 latach?

Gdy pojawiła się na szklanym ekranie, panowie nie mogli oderwać od niej wzroku. Blondynka z „Kilera” zachwycała urodą. Chociaż była to epizodyczna rola, przyniosła Joannie Samojłowicz dużą popularność. Słynna blondynka porzuciła jednak show-biznes. Jak dzisiaj wygląda?

Blondynka z „Kilera” zachwycała urodą

„Kiler Juliusza Machulskiego trafił na ekrany w 1997 roku. W produkcji zagrało wielu aktorów, których nazwiska do dziś są bardzo popularne. Wśród nich była m.in. Małgorzata Kożuchowska, Cezary Pazura, Katarzyna Figura czy Janusz Rewiński, czyli Stefan „Siara” Siarzewski. To właśnie u jego boku pojawia się słynna blondynka, której uroda zachwyciła wówczas Polaków.

W rolę blond piękności wcieliła się Joanna Samojłowicz. Epizodyczna rola wystarczyła, by o Samojłowicz stało się głośno. Szybko zdobyła popularność i rozpoczęła pracę w Polsacie. Widzowie mogą ją pamiętać jako prezenterkę z programu dla dorosłych „Różowa Landrynka”.

Jak wygląda Joanna Samojłowicz?

Z czasem ponętna blondynka podjęła decyzję o porzuceniu show-biznesu. Dziś prowadzi własną firmę, związaną z branżą beauty-wellness. Joanna Samojłowicz ma dwoje dzieci. Ale nie zmieniło się jedno – piękna blondynka z jacuzzi po ponad dwóch dekadach nadal zachwyca urodą.

Przypomnijmy: również Janusz Rewiński na dobre rozstał się ze światem show-biznesu. Chociaż widzowie go pokochali, on postanowił wieść życie z dala od sławy i miejskiego zgiełku. Obecnie filmowy Siara ma własny las i hodowlę. Na początku lat 90. romansował z polityką. Był jednym z założycieli programu telewizyjnego i stowarzyszenia „Skauci Piwni”, który później przekształcono w Polską Partię Przyjaciół Piwa. W 1991 r. Janusz Rewiński został nawet wybrany na posła.

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować