×

Księżna Kate nie wygląda zbyt dobrze. Ma niepokojącą ranę po lewej stronie głowy

Księżna Kate jest uznawana za jedną z najbardziej lubianych osób w rodzinie królewskiej. Nic dziwnego, ponieważ zawsze wygląda promiennie i wręcz tryska optymizmem. Jednak niedawno fani zauważyli u niej sporą bliznę na głowie. Skąd pochodzi? Czy Kate miała wypadek?

Czy księżna miała wypadek?

Ulubienica Brytyjczyków posiada na głowie około 8 centymetrową bliznę, która budzi wiele domysłów. Ślad po ranie znajduje się po lewej stronie twarzy księżnej, tuż za linią włosów.

Na co dzień Kate bardzo umiejętnie maskuje bliznę za pomocą kapeluszy i odpowiednich fryzur. Jednak niewiele osób wie, skąd wzięła się ta niedoskonałość na jej twarzy.

[wp_quiz id=”477″]

Ślad po operacji

Początkowo niektórzy myśleli, że ślad na twarzy Kate to pozostałość po doczepianych włosach. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Rzecznik księcia Williama wyjaśnił w serwisie E! News, że:

Blizna jest związana z operacją z dzieciństwa

Oświadczenie rzecznika rodziny królewskiej okazało się niewystarczające dla fanów i wywołało nowe pytania.

Brytyjczycy zastanawiali się jaką operację przeszła Kate oraz czy zabieg był poważny. The Daily Mail skontaktował się z chirurgiem, Johnem Scurrem, który na podstawie zdjęć stwierdził, że był to nieskomplikowany zabieg.

Powiedział:

Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta

Chirurg był zaskoczony, że nikt wcześniej nie doszedł do tego samego wniosku. Zauważył, że nie tylko księżna ma znamię, bo książę William również i nazywa ją blizną Harry’ego Pottera. Jest ona wynikiem uderzenia kijem golfowym, gdy miał 13 lat.

Trudno jest znaleźć zdjęcie, na którym blizna Kate byłaby wyraźnie widoczna. Księżna bardzo dba o to, aby ślad przy twarzy nie rzucał się w oczy.

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować