×

Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda jej biuro. Ten widok podzielił internautów

Dorota Szelągowska zdobyła sobie ogromną sympatię widzów za sprawą „Domowych rewolucji”, na czele których stoi. Nie da się ukryć, że Dorota zaraża uśmiechem i zawsze staje na wysokości zadania – w końcu jest niekwestionowaną ekspertką w dziedzinie dekorowania wnętrz. Żeby jednak efekty pracy mogły być na jak najwyższym poziomie, niezbędne jest do tego odpowiednie miejsce pracy. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wygląda biuro Doroty Szelągowskiej? Najpopularniejsza dekoratorka wnętrz w Polsce pochwaliła się nim ostatnio na swoim Instagramie. Będziecie mocno zaskoczeni!

Biuro Doroty Szelągowskiej

Jak się okazuje, biuro specjalistki jest… dość surowe. Dominuje szarość, czerń i brąz. Na środku mieści się długie, drewniane biurko z czarnymi, stalowymi nogami. Na nim, oprócz sprzętu do pracy i lampki, nie ma praktycznie nic więcej. Tuż obok stoi regał, który jest w dokładnie takich samych kolorach, co wspomniane wcześniej biurko, i dwa krzesła ze skórzanym, brązowym oparciem. Na jednym z nich widzimy pracującą Dorotę Szelągowską, która prawdopodobnie pracuje właśnie nad kolejnym projektem. No cóż, z pewnością wiele osób nie tak to sobie wyobrażało i stawiało na zdecydowanie więcej kolorów oraz pięknych dekoracji, z których znana jest dekoratorka.

Jeszcze nigdy nie cieszyłam się tak bardzo na powrót do pracy ❤️❤️❤️ – napisała pod zdjęciem w biurze Szelągowska

Reakcje internautów

Co na to wszystko internauci? Jak to już w sieci bywa, zdania w tym przypadku są podzielone. Jedni zachwycają się biurem Szelągowskiej podkreślając, że wnętrze jest przepiękne, inni natomiast uważają, że miejsce pracy dekoratorki jest zbyt surowe jak na osobę, która przeprowadza metamorfozy mieszkań. Zdecydowana większość internautów należy jednak do tej pierwszej grupy osób.

Niesamowite, wymarzone

Pani Dorotko ale czadowa ściana!!!! Praca w takim biurze to sam relaks

Jak pięknie, nie dziwie się Ja też bym się jarała nowym i tak pięknym wnętrzem

Jakie śliczne ściany i ogólnie ze tyle oddechu tam. Moje wymarzone urządzenie ;)

Mnie ta ściana by przygnębiała

Do czego to doszło, że taka obdarta ściana jest teraz modna – czytamy

Z opisu dołączonego do zdjęcia dowiadujemy się także, że to nowe biuro Szelągowskiej. Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dekoratorce, aby to miejsce było dla niej źródłem wspaniałych inspiracji.

A Wam jak podoba się nowe biuro Doroty? Moglibyście pracować w takim miejscu?

Może Cię zainteresować

zamknij