×

Rodzice wyjechali na tydzień zostawiając 4 córki. Kiedy wrócili, nie poznali własnego domu

Rodzice są w stanie zrobić dla nas dosłownie wszystko i praktycznie nigdy nie proszą o nic w zamian. Ich bezinteresowność postanowiło docenić rodzeństwo składające się z czterech sióstr. Dziewczyny przygotowały dla mamy i taty miłą, a zarazem i niesamowitą niespodziankę. Taką, która odebrała mowę nie tylko nam, ale przede wszystkim Karen i Chipowi. Czy mogło spotkać ich coś piękniejszego?

Kochająca się rodzina

Karen i Chip Schoonover to kochający rodzice mieszkający na co dzień w Conway w Południowej Karolinie. Oboje wychowali dorosłe już prawie córki, które nie tylko rozumieją się bez słów, ale przede wszystkim zawdzięczają swoim rodzicom bardzo wiele. Teraz udowodniły, że potrafią się odwdzięczyć za trud włożony w ich wychowanie.

Facebook/ Karen Schoonover

Nietypowy pomysł sióstr

Kiedy Karen i Chip wybrali się na tygodniowe wakacje, dziewczyny postanowiły wykorzystać ich nieobecność w dość nietypowy sposób. Połączyły siły i w tajemnicy przed rodzicami przerobiły dom „po swojemu”. Efekt końcowy okazał się być wyjątkowo spektakularny!

Czas na remont domu

Dziewczyny wzięły się do pracy, kiedy tylko rodzice opuścili dom. Zaczęły od odplamiania zabrudzonych rzeczy. W budynku, gdzie było pełno skumulowanego bałaganu wcale nie było to takie proste, a plam było więcej, niż mogło by się na pierwszy rzut oka wydawać. Czego jednak nie robi się dla kochanych rodziców!

YouTube/ Hollie Schoonover

Ostatecznie stwierdziły również, że nie wszystko co jest w domu musi w nim zostać. Wyniosły starą sofę i kilka innych mebli, które uznały za zbędne. Kiedy niepotrzebne rzeczy zostały powyniesione, dziewczyny zabrały się za malowanie ścian, aby przywrócić im dawny blask. W tym celu zdarły starą tapetę, a następnie odmalowały niemal całe wnętrze.

Youtube

Siostry pracowały nieustannie przez 6 dni. Doskonale wiedziały, że nie mają czasu do stracenia, dlatego już wcześniej zaplanowały sobie cały remont, aby wyrobić się, zanim rodzice wrócą do domu. Zadbały nawet o najdrobniejsze szczegóły. Wszystko po to, żeby jak najbardziej zaskoczyć Karen i Chipa. 

YouTube/ Holly Schoonover

Reakcja rodziców

Kiedy rodzice wrócili do domu, byli kompletnie nieprzygotowani na to, co ich czekało. Zanim oboje weszli do środka, zobaczyli, że podwórko i zewnętrza część domu są znacznie czystsze niż były przed ich wyjazdem. Najlepsze było jednak wciąż dopiero przed nimi. Nie spodziewali się, że kiedy wejdą do środka domu zobaczą pięknie wysprzątane, odnowione, a przede wszystkim przygotowane na ich przyjazd mieszkanie.

Dziewczyny świetnie się przy tym bawiły, co widać na zamieszczonym poniżej nagraniu. Chciały w ten sposób upamiętnić „remont zaskoczenie” jaki miał miejsce pod nieobecność rodziców. Ich reakcja na widok odnowionego domu była po prostu bezcenna. To po prostu trzeba zobaczyć!

(Nagranie jest w języku angielskim)

Może Cię zainteresować

zamknij