×

„Big Brother to jeden wielki wałek!”. Widzowie nie pozostawiają suchej nitki na programie

Program „Big Brother” wielkimi krokami zbliża się do finału. W minionym tygodniu nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata byli Łukasz Darłak i Izabela Mączka. W niedzielę 2 czerwca odbyła się kolejna „Big Brother Arena”, w związku z czym z programem musiała pożegnać się jedna ze wspomnianych wcześniej osób. Wyniki głosowania, jak i ich ogłoszenie przez Wielkiego Brata nie obyły się jednak bez echa. Internauci są dosłownie wściekli na to, co wydarzyło się podczas ostatniego odcinka na żywo, a wielu z nich po raz kolejny zarzuca, że „Big Brother” to ustawka.

To Łukasz miał opuścić program

Izabela Mączka przez wiele tygodni była bardzo lubianą uczestniczką show. Świadczyć może o tym chociażby fakt, że bardzo długo nie była nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Od pewnego czasu dało się jednak zauważyć, że liczba jej przeciwników wzrosła. I choć ostatecznie została nominowana, wiele osób uważało, że może czuć się bezpieczna. W końcu drugą nominowaną osobą był Łukasz, który jest bardzo kontrowersyjną postacią. Postacią, która już raz za sprawą głosów widzów musiała pożegnać się z programem.

Instagram

Ale to Izabela Mączka pożegnała programem

Ostatecznie w niedzielę z programem musiała pożegnać się Izabela Mączka. Taka decyzja nie obyła się jednak bez dodatkowych emocji. Wielki Brat postanowił bowiem oszukać mieszkańcu i na początku podał, że to Łukasz odpada. Kiedy uczestnik stał już z walizką przed prowadzącym do studia ogrodzeniem, Wielki brat poinformował, że pozwolił sobie na żart i tak naprawdę to Izabela Mączka musi opuścić dom.

Instagram

Internauci są wściekli

Takie zagranie ze strony Wielkiego Brata bardzo nie spodobało się widzom programu, którzy swoje negatywny emocje przelali na komentarze w mediach społecznościowych programu. Nie to jednak rozjuszyło ich najbardziej lecz podanie procentowych wyników głosowania. Wyników, które zdaniem wielu osób pozostawiają wiele do życzenia.

Instagram

„Big Brother” to ustawka?

Kiedy z programu odpadła Iza, Wielki Brat przedstawił pozostałym mieszkańcom dokładny wynik głosowania widzów. Okazało się, że Łukasz wygrał możliwie najmniejsza ilością głosów. Na Izę miało zagłosować bowiem 50,01% widowni, a na Łukasza 49,99% – przypomnijmy, że głosuje się na osobę, która ma odejść z programu. Fani postanowili nie kryć zażenowania takim wynikiem. Część z nich zaczęła jawnie nazywać program „ustawką” czy „jednym wielkim wałkiem”. Inni z kolei zarzucają stacji faworyzowanie Łukasza Darłaka, który miał okazję już wcześniej brać udział w produkcjach TVN7. W komentarzach czytamy:

Ten program to jeden wielki wałek!

I to jest wielka ściema. Łukasz promowany przez TVN. Chcemy zobaczyć realne wyniki, co do jednego smsa

Koniec. To był ostatni odcinek, który oglądałam! Jawne faworyzowanie Łukaszka przez TVN!

Jedne wielkie oszustwo, Iza nie powinna odejść, tylko ten pupilek TVN-u

49,99 vs 50,01 – co za ściema! TVN, jesteście beznadziejni

To jest aktor TVN-u, więc muszą oszukiwać na wynikach, żeby go trzymać do samego końca, brak słów

Robicie sobie jaja z ludzi. Szkoda mi Izy. To jest kpina… Koniec oglądania tej propagandy. Chamstwo i kpina

Oszuści. Łukasz doskonale wiedział, że zostaje. Zdradziła go mowa ciała i mimika twarzy

Zachowanie poniżej jakichkolwiek norm! Wszystko ustawione wcześniej! Jedno wielkie kłamstwo i ściema

Wiadomo od początku, że to ustawka, ale mogli by tego nie robić aż w tak perfidny sposób

Nie zabrakło też takich, którzy napisali, że ktoś z zewnątrz powinien kontrolować wyniki głosowania.

Powinni TVN-owi zrobić kontrolę co do uczciwości wyników głosowania – czytamy

Co na te wszystkie zarzuty stacja TVN7, która emituje „Big Brothera”? Póki co nie zabrała głosu w sprawie stawianych zarzutów. Kto wie, być może niebawem opublikuje namacalny dowód, który udowodniłby, że o „ustawce” nie ma tutaj mowy.

Kolejne nominacje. Wiadomo już, kto na pewno znajdzie się w wielkim finale

Tuż po opuszczeniu programu przez Izę, w domu Wielkiego Brata rozpoczęły się kolejne nominacje. Tym razem do opuszczenia programu zostali wytypowani Oleh, Igor i Łukasz – każdy z nich otrzymał po trzy głosy. Cała reszta – Magda, Bartek i Radek – otrzymała po jednej nominacji i prawdopodobnie będzie walczyć o główną wygraną jaką jest 100 tys. złotych.

Instagram

Macie swojego faworyta? Swoją drogą co myślicie o odpadnięciu Izy z programu jak i wynikach głosowania? Faktycznie „Big Brother” to ustawka?

Może Cię zainteresować

zamknij