×

George Lucas na planie „The Mandalorian” stał się hitem sieci. Przez to zdjęcie!

Ojciec Gwiezdnych Wojen zaszczycił swoją obecnością plan kontynuacji serialu The Mandalorian. Internauci zachwycają się nad jednym zdjęciem!

Kontynuacja udanego serialu

The Mandalorian okazał się ogromnym sukcesem i jednym z najchętniej oglądanych seriali pod koniec 2019 roku. Opowiada on o przygodach mandalorianina, najemnika na zlecenie, który spotyka słodkiego, zielonego stwora. Wyglądem jest podobny do Yody, znanego ze starej trylogii i został okrzyknięty Baby Yoda. Z miejsca stał się główną atrakcją całej produkcji!

via GIPHY

Twórca Gwiezdnych Wojen na planie

Na planie 2 sezonu The Mandalorian pojawił się sam George Lucas. Pomimo faktu, że sprzedał on prawa do marki, wciąż jest z nią silnie związany. Lucas kontrolował praktycznie każdy aspekt swojego filmu – od bohaterów po projekty broni czy pojazdów. To spowodowało, że dzieła które stworzył, do dziś są kultowe. Lucas na planie The Mandalorian pojawił się także w trakcie kręcenia odcinka pilotażowego. Opublikowano krótki materiał z tej wizyty:

Aktualnie trwają przygotowania do 2 sezonu. Jon Favreau zrobił mu nietypowe zdjęcie. Przyłapano go z jednym, małym zielonym stworkiem i zrobiono mu zdjęcie:

Internauci oszaleli i zareagowali w znany nam sposób. Zaczęli robić memy! Zdjęcie z miejsca stało się hitem sieci.

George Lucas wraca do reżyserii?

Oprócz memów związanych z twórcą Gwiezdnych Wojen, wielu zadało sobie pytanie czy jego obecność na planie to coś więcej niż wizyta. Spekuluje się, że chciałby wrócić do reżyserii i znów tworzyć coś w uniwersum, które wykreował. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a sam Lucas wielokrotnie zaprzeczał, jakoby miał wrócić do reżyserii.

Fani z niecierpliwością oczekują kolejnego sezonu i rozwinięcia historii twardego najemnika oraz słodkiego stwora.

Premiera drugiego sezonu The Mandalorian planowana jest na  jesień 2020 roku w Disney+. Czy będzie miał tam swój udział George Lucas?

Źródła: twitter.com, www.ppe.pl, www.antyradio.pl, www.latimes.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij