×

Tata usłyszał krzyk 3-letniej córki. Gdy wbiegł do pokoju, dziewczynka była cała we krwi

Wydarzenia, o których za chwilę przeczytacie, są naprawdę przerażające. Aż trudno uwierzyć, że w ogóle do nich doszło. Policjanci z Kentucky w Stanach Zjednoczonych próbują właśnie odpowiedzieć, dlaczego tak straszliwa tragedia miała w ogóle miejsce.

Przerażający krzyk dziewczynki

W sobotę, 8 grudnia w domu rodziny Bulubenchi w hrabstwie Clinton rozegrał się prawdziwy horror. Beni Bulubenchi nagle usłyszał z elektronicznej niani przerażający krzyk swojej 3-letniej córeczki. Natychmiast pobiegł do pokoju dziewczynki. Widok, który zastał, będzie miał przed oczami do końca życia…

Dziecko było całe we krwi

3-latka była cała we krwi. Od razu stało się jasne, że za wszystkim stoi 33-letni wujek dziewczynki. Mężczyzna poderżnął Josephine gardło na oczach jej rodzeństwa. Przerażony ojciec próbował obezwładnić szwagra. W wyniku szarpaniny sam został ranny. Po chwili na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz pogotowie.

3-latka zmarła

Dziewczynkę natychmiast zabrano do szpitala. Lekarze robili, co tylko mogli, aby ją ocalić. Niestety, byli bezsilni. Malutka Josephine zmarła następnego dnia.

Mężczyzna został aresztowany

33-letni wuj dziewczynki został aresztowany. W chwili ujęcia był bardzo agresywny. Wciąż nie wiadomo, dlaczego zaatakował siostrzenicę.

Emmanuel Flutur mieszkał wraz z siostrą, jej mężem oraz ich dziewięciorgiem dzieci. Mężczyzna odpowie za zabójstwo, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

„To była taka cudowna i przyjazna rodzina”

Sąsiadka rodzinny nie może zrozumieć, jak doszło do tej przerażającej tragedii.

To była taka cudowna i przyjazna rodzina – mama, dzieci i tata. Widziałam, jak bawili się na podwórku. Pęka mi serce. Nie mogę pojąć, jak można zrobić coś takiego

Może Cię zainteresować

zamknij