×

Straciła przytomność na jarmarku świątecznym. Obudziła się z dziwnym śladem

Atak na jarmarku bożonarodzeniowym. 19-latka nie potrafi się po nim otrząsnąć i boi się wyjść na ulicę. Nic w tym dziwnego, zważywszy na okoliczności tego, co się stało. Młoda kobieta bardzo dobrze się bawiła, niestety w pewniej chwili straciła przytomność. Następnego dnia znalazła na swojej nodze bardzo niepokojący ślad.

To miała być po prostu dobra zabawa…

Do tych szokujących wydarzeń doszło 20 listopada w Manchesterze. Anya Whitaker-Keating i jej przyjaciółka wybrały się na jarmark bożonarodzeniowy. Wypad był spontaniczny. Miało być miło i beztrosko. Niestety, skończyło się zupełnie inaczej. Teraz bohaterka artykułu walczy z traumą. Co takiego się tam wydarzyło?

Anya Whitaker-Keating w rozmowie z „Daily Mail” opowiedziała, że spacerowała po rynku, dobrze się bawiła i piła drinki. Niestety nagle straciła przytomność. Nie miała pojęcia, co się z nią stało. Obudziła się następnego dnia w swoim pokoju hotelowym. Bardzo źle się czuła. Bolała ją głowa i była senna. Jej przyjaciółka była zszokowana zachowaniem 19-latki. Przyznała, że wyglądało to tak, jakby była bardzo pijana, choć w rzeczywistości wypiła naprawdę bardzo mało alkoholu.

Zarezerwowałyśmy hotel, ale nie pamiętam, żebym do niego dotarła, pamiętam tylko, że obudziłam się rano, pociłam się i nie wiedziałam, co się stało.

Atak na jarmarku bożonarodzeniowym – ktoś wstrzyknął coś 19-latce?

Później zrobiło się jeszcze bardziej dziwnie… Młoda kobieta znalazła na swojej nodze dziwny ślad. Wyglądał, jakby ktoś ukuł ją igłą! Natychmiast wezwała lekarzy.

Medycy poinstruowali ją, aby pojechała na pogotowie i poddała się szczepieniu na wirusowe zapalenie wątroby typu B. Na miejscu pobrano także próbki jej krwi, aby oddać je do analizy. Mają one wykazać, co i czy na pewno zostało jej coś wstrzyknięte.

To przerażające. Byłam naprawdę zszokowana, że to się stało.

Później dodała też, że będzie bardziej ostrożna i póki co boi się wyjść nawet na ulicę. Policja Greater Manchester rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Co jest też równie szokujące, w Wielkiej Brytanii w ostatnim czasie odnotowano bardzo dużą liczbę podobnych przypadków, w których kobiety zostały odurzone narkotykami.

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.o2.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Imgur

Może Cię zainteresować