×

Ashley Virginia Dack miała wówczas 29 lat. Dorywczo zajmowała się opieką nad dziećmi. Niestety, okazało się, że ci, których miała pilnować, ci, którzy mieli być dzięki niej bezpieczni, doznawali z jej strony jednej z największych krzywd, jakie dorosły może wyrządzić dziecku. Niewinnemu, bezbronnemu maluchowi.

Prawda wyszła na jaw zupełnie przez przypadek…

Ashley Virginia Dack została oskarżona o molestowanie dzieci, w tym 11-miesięcznego. We wszystko zamieszany był również jej chłopak Patrick Schuneman. Kobieta najpierw molestowała malutką dziewczynkę, po czym wszystko opisała swojemu chłopakowi w sms’ach oraz mms’ach.

W czasie śledztwa okazało się, że mama dziewczynki zatrudniła ją, jako opiekunkę.

Prawda ujrzała światło dzienne po tym, jak Dack opowiedziała, co „ją kręci” swojej przyjaciółce. Jakiś czas później poprosiła ją o to, aby podładowała jej telefon.

Wtedy ona skopiowała wiadomości Dack i poszła z nimi na policję.

Funkcjonariusze zareagowali natychmiast. Zdobyli nakaz przeszukania domu podejrzanych i skonfiskowali ich telefony. To, co na nich odkryli, sprawiło, że byli przerażeni.

Okazało się, że podejrzani skrzywdzili znacznie więcej dzieci.

Oprócz dowodów popełnionych przestępstw policjanci znaleźli także mrożące krew w żyłach opisy fantazji Dack i Schuneman’a. Oto fragment jednej z sms’owych rozmów.

Dack:

Ach Kochanie.. Nie zgadniesz… Jest tu taka malutka dziewczynka na obiedzie z jakimś blondynami. Tańczy sobie wokół… Chciałabym, żebyś tu był, ukrywający się w swoim samochodzie. Mogłabym ją przynieść do Ciebie… Ma może 4 lata.

Schuneman:

Podoba mi się to. Dołączyłabyś do nas czy zostawiłabyś nas samych?

Dack:

Dołączyłabym. Moglibyśmy skorzystać z pasów bezpieczeństwa, aby ją związać i owinąć jej wokół szyi, tak aby nie mogła się poruszać. Ściskać je mocniej i mocnej…

Schuneman:

Byłaby taka przerażona…

Dack:

Ale nikt by jej nie usłyszał, gdybyśmy byli w moim samochodzie. Przytrzymałbym ją, kiedy ty ściągałabyś jej spodnie…

Prokurator Stephen Driver podkreślił, że czyny, o których mowa, sugerują, że to, co robili dzieciom, mogło mieć znacznie bardziej sadystyczny charakter niż typowe molestowanie seksualne.

Wiadomo, że oprócz 11-miesięcznego niemowlęcia, Dack molestowała także 14-letnią dziewczynkę i kilkoro innych dzieci.

Skąd w ludziach tyle zła?

Pamiętajmy o tym, aby zawsze dokładnie sprawdzać osoby, którym zostawiamy pod opieką nasze maluchy. Aż trudno sobie wyobrazić do czego zdolni są niektórzy ludzie… ??

*Miniatura wpisu ma charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować