×

20-latka urodziła synka. 26 dni później znów trafiła do szpitala przez skurcze porodowe

Świat widział już różne historie, które z logicznego punktu widzenia, wydają się być nieprawdopodobne (przynajmniej na początku), a jednak prawdziwe. Nie inaczej było tym razem. 20-letnia Arife Sultan zaszła w ciążę. Wkrótce potem na świat przyszło jej pierwsze dziecko. I choć synek urodził się nieco przed terminem, był w pełni zdrowy, a w związku z tym już po kilku dniach cała, szczęśliwa rodzinka mogła wrócić do domu w powiększonych składzie. Jeszcze wtedy nikt nie podejrzewał, że zaledwie 26 dni później świeżo upieczona matka znów wyląduje w szpitalu. Powód jej wizyty zszokował nie tylko lekarzy, ale cały świat.

Afire poczuła niepokojące dolegliwości i ból brzucha

Kobieta nie miała pojęcia, co jej dolega. Zaniepokojona ponownie udała się do szpitala. Kiedy lekarze przyjrzeli się jej dokładnie, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że przyczyną może być kolejna ciąża i to na dodatek podwójna! Jak to możliwe, że wcześniej umknęło to ich uwadze? Kiedy zrobili dokładne badanie usg, wszystko stało się jasne. Pacjentka szpitala w mieście Dźoszohor miała dwie macice.

Byliśmy zszokowani. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką sytuacją – powiedziała doktor Poddar

25 marca lekarze wypisali do domu Arifę i jej bliźnięta, które przyszły na świat zupełnie zdrowe za sprawą cesarskiego cięcia. Od tego momentu bohaterka została matką trójki dzieci, a nie jednego, jak wcześniej mogła się tego spodziewać.

Jak to możliwe, że kobieta nie wiedziała o posiadaniu dwóch narządów żeńskiego układu rozrodczego?

Kobieta i jej mąż są bardzo biedni, a co za tym idzie świeżo upieczona matka nigdy wcześniej nie przechodziła badań, które pozwoliłyby stwierdzić, że posiada dwie macice. Dwie macice to jednak nie wszystko. Jak w takim razie uzasadnić jeden poród po drugim w odstępstwie niespełna miesiąca czasu? Odpowiedź na to pytanie zdaniem specjalistów jest stosunkowo prosta. W przypadku kobiety zostały zapłodnione prawdopodobnie trzy jajeczka w tym samym czasie, z czego dwa z nich osadziło się z drugiej macicy.

Arife Sultan nie kryje radości. Ma jednak pewne obawy

Świeżo upieczona mama jest bardzo szczęśliwa, że została tak hojnie obdarzona potomstwem. Martwi się jednak, że nie będzie w stanie zapewnić godnego życia swoim dzieciom. Jej rodzina jest bowiem na utrzymaniu męża, który pracuje jako robotnik i zarabia miesięcznie około 95 dolarów, czyli 360 złotych. Co na to mężczyzna? Zapewnia, że zrobi wszystko, aby jego ukochana i dzieci miały wszystko, czego im potrzeba.

bdnews24

Trzymamy kciuki za całą rodzinkę i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

____________________________

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: [email protected]

Polecane

Może Cię zainteresować