×

Antek Królikowski znów zakochany? Aktor pochwalił się nową dziewczyną

Antek Królikowski to aktor, którego większość widzów może kojarzyć z takich serialów, jak „Diagnoza”, „Na wspólnej” czy „Na dobre i na złe”. Cztery miesiące temu 30-latek zakończył swój 2-letni, a zarazem najbardziej medialny związek z Julią Wieniawą. Dzisiaj prasa rozpisuje się na temat aktorki, która stosunkowo szybko znalazła pocieszenie w objęciach gitarzysty zespołu Afromental, Aleksandra Milwiw-Barona. Nie inaczej było w przypadku Antka. Tabloidy i serwisy plotkarskie już chwilę po rozstaniu zaczęły donosić, że aktor spędza czas z nową miłością. Kto to taki?

Reklama

Kim jest nowa sympatia Antka Królikowskiego?

Już miesiąc temu na Instagramie aktora można było zobaczyć wykonane w romantycznej scenerii zdjęcie. Zdjęcie, w którym odbijał się cień kobiety. Wiele osób z zachodziło sobie w głowę zastanawiając się, kim jest owa dziewczyna. Wkrótce potem okazało się, że nową sympatią Antka, jest modelka Kasia Dabr. Nie mniej jednak doniesienia potwierdziły się dopiero wczoraj, kiedy to aktor opublikował na swoim Instagramie selfie z nową wybranką.

Zdjęcie pochodzi prawdopodobnie z Budapesztu, gdzie pod koniec marca wybrała się para

Reakcja fanów

Fani nie szczędzili ciepłych słów pod adresem aktorka i jego nowej wybranki. Czyżby już zdążyli polubić ją bardziej niż Julię Wieniawę? To już nie nam oceniać.

Reklama

Żeby nie miała takiego parcia jak Julia to będzie dobrze, wszystkiego dobrego ?

Gratulacje!! ?❤️Z całego serca życzę wam wszystkiego dobrego ?? bardzo się ciesze że zapomniałeś o pannie Wieniawie ?

Śliczna ma buźkę taką naturalną ?

I niech tak trzyma i tego nie zmienia. Niech się nie zmienia na sztuczną lale. ?

Nareszcie normalna dziewczyna ?

Powodzenia, 3mam kciuki❗?? – czytamy w komentarzach

Antek Królikowski na powodzenie wśród kobiet narzekać nie może. Waszym zdaniem pasują do siebie z Kasią?

Może Cię zainteresować