×

Nagranie z pierwszego castingu Ani Przybylskiej wzrusza do łez. Miała wtedy jedynie 16 lat

Nie tak dawno minęły cztery lata od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła w wieku 36 lat na raka trzustki. Nie ma wątpliwości, że była to bardzo uzdolniona aktorka. Publiczność ją kochała! Do sieci trafiło nagranie z castingu do agencji modelek, w którym brała udział. Młodziutka, bo zaledwie 16-letnia Ania już wtedy miała w sobie ten błysk i pasję.

Udostępnione wideo pochodzi z 1994 r. Nie wszyscy wiedzą jednak, że nim Przybylska została aktorką, próbowała swoich sił jako modelka. Nagranie jest częścią castingu do agencji modelek. Młodziutka Ania już wtedy zachwycała niebanalną urodą, uśmiechem, optymizmem i pełnym profesjonalizmem.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=CPL3bIz06Dw

Naturalna od początku

Nagranie robi furorę w sieci. Ania mówi w filmie, że bardzo lubi podróżować, że chciałaby najpierw zwiedzić Polskę, a dopiero potem świat. 16-latka zdradziła również, że po skończeniu liceum chciałaby wybrać się na studia do szkoły teatralnej. Modeling to czysty przypadek.

O karierze modelki i o samej modelce nigdy nie marzyłam i nigdy mi się to w głowie nie mieściło – słyszymy na nagraniu

Wypowiedzi aktorki przeplatane są archiwalnymi zdjęciami. Ania wygląda na nich przepięknie!

Jak dwie krople wody

Oglądając nagranie trudno nie odnieść wrażenia, że córka aktorki, Oliwia, jest do niej bardzo podobna. Dziewczynka jest teraz w tym samym wieku, co jej mama na nagraniu. Podobieństwo jest ogromne!

Może Cię zainteresować

zamknij