×

Anja Rubik walczy z ukąszeniami komarów. Pokazała, jak przypala bąble na ciele papierosem!

Tego roku komary wyjątkowo mocno dają nam się we znaki. Momentami jest ich tak dużo, że niektórzy zamiast wychodzić na zewnątrz, wolą pozostać w domu lub innym zamkniętym budynku. Wiecie coś o tym? Co więcej wścibskie owady nie wybierają, a co za tym idzie gryzą każdego i to bez względu na wiek, zarobki czy status społeczny. W związku z tym w sieci można znaleźć wiele różnych sposobów na walkę z tymi natrętami. Ostatnio sposobem na radzenie sobie z owadami pochwaliła się znana modelka. Jak Anja Rubik walczy z komarami?

Trzeba przyznać, że jest to sposób niezwykle oryginalny. Pytanie tylko czy skuteczny?

Modelka od kilku dni przebywa na wakacjach, co można zaobserwować po jej relacjach w mediach społecznościowych. I choć nie wiadomo, gdzie aktualnie się znajduje, wiadomo, że ma do towarzystwa psa i… komary. Anja zdaje się tym jednak nie przejmować, bowiem ma swój własny sposób na radzenie sobie z owadami i wcale nie chodzi tutaj o krem po ukąszeniach czy OFF w sprayu. Modelka zamiast tego przypala bąble po ukąszeniach papierosem! Nie wierzysz? Spójrz na to zdjęcie. W dobitny sposób pokazuje, jak Anja Rubik walczy z komarami.

Anja Rubik walczy z komarami

Anja Rubik Instagram/anjarubik

Reakcja internautów

Do pomysłu Anji Rubik na jednym z forów internetowych odnieśli się fani. Fani, którzy nie zamierzali ukrywać swojego zdziwienia.

Masochistka

Myślałam, że jesteś mądrzejsza

Choć tego typu komentarzy była zdecydowana większość, znalazły się wśród nich też takie, z których wynikało, że internauci spotkali się już wcześniej z tą metodą i otwarcie ją polecają.

Ktoś z Was próbował przypalać bąble po ukąszeniach? Koniecznie podzielcie się swoimi doświadczeniami z tym swędzącym tematem. Może macie jakieś własne sprawdzone metody?

Polecane

Może Cię zainteresować