×

Powiedział Anji Rubik na Pol’and’Rock Festival, żeby pokazała piersi. Modelka mocno zareagowała

Na festiwalu Pol’AndRock pojawiła się Anja Rubik. Modelka promowała tam swoją kampanię „#sexedpl”, która ma poszerzać horyzonty młodzieży w kwestii świadomości seksualnej.

Ludzie, którzy zebrali się w namiocie, mogli zadać modelce dowolne pytanie

W pewnym momencie mikrofon trafił do Andrzeja z Warszawy, który odważył się zadać dość śmiałe:

Dzień dobry, tutaj Andrzej z Warszawy. Mam takie pytanie, bo pani pracuje jako modelka i nie ma pani oporów z pokazywaniem ciała. Czy dałaby pani radę pokazać piersi dla wszystkich woodstockowiczów tutaj zgromadzonych?

Odpowiedź Anji

Anja Rubik nie poczuła się zawstydzona tym pytaniem, mimo że prowadzący panel, Bartosz Węglarczyk, wszedł w słowa modelce. Zmienił pytanie i zapytał modelkę o granice nagości w reklamie.

Ja zawsze decyduję, kiedy się rozebrać, a kiedy nie i to jest moja decyzja. I dla kogo, i dla jakiego projektu. Jeżeli wierzę, że ten projekt ma jakiś artystyczny cel, współpracuję z fotografem, któremu ufam (…) to wtedy się decyduję na to. To nie jest tak, że ktoś mnie poprosi i ja się zacznę rozbierać, pokażę tobie cycki, że tak powiem. To jest bardzo duża różnica

Ludzie zareagowali gromkimi brawami na jej odpowiedź, bo nie ma co ukrywać, wykazała się inteligencją i utarła trochę nosa Andrzejowi z Warszawy. Dodała także, że nigdy nie czuła się molestowana w pracy i nie przeżyła takich traumatycznych sytuacji, jak jej koleżanki.

Odpowiedź jak najbardziej na miejscu, prawda? ?

Może Cię zainteresować

zamknij