×

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma zaskakującą przeszłość. Niewiele osób o tym wie

Porgram „Ślub od pierwszego wejrzenia” to pełna emocji produkcja, w której pary decydują się wziąć ślub z zupełnie nieznaną osobą, którą specjaliści wybierają na podstawie testów psychologicznych. W historii Anity i Adriana wszystko sprawdziło się w 100%, ponieważ para po zakończeniu programu nie tylko nie wzięła rozwodu, ale Adrian uznał, że… oświadczy się swojej żonie.

Para od samego początku się dogadywała i odbierała na tych samych falach. Dali sobie szansę i tylko dzięki temu udało im się stworzyć coś stałego

Przed kamerami nie każdy jest na tyle otwarty, aby okazywać uczucia, ale okazuje się, że Anicie to wcale nie przeszkadza i czuje się w tym świecie jak ryba w wodzie. Być może wynika to z tego, że już ma pewne doświadczenie związane z kamerami i występami publicznymi.

Anita osiem lat temu brała udział w wyborach Miss, a także wzięła udział w programie „You can dance”

Oczywiście ci, co lubią tę parę, dobrze wiedzą, że Anita jest tancerką i choreografką, ale niewiele osób wiedziało, że ta urocza blondynka także miała do czynienia z telewizją znacznie wcześniej!

W 2010 roku wygrała konkurs Miss Małopolski, a w związku z tym otrzymała nagrodę w postaci egzotycznej wycieczki oraz reprezentowała swój region na wyborach Miss Polski

Niestety nie udało jej się zająć wysokiego miejsca, ale to nie zraziło Anity w stawianiu kroków w dalszej medialnej karierze.

My szczerze kibicujemy tej parze i wierzymy, że uda im się być ze sobą już na zawsze ❤?

Polecane

Może Cię zainteresować