×

Anita i Adrian wzięli drugi ślub. W sieci pochwalili się romantycznymi zdjęciami

Mało które małżeństwo ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wytrzymuje razem dłużej niż miesiąc. Na szczęście są tacy, którym się udaje. Idealnym przykładem są Anita i Adrian. Małżeństwo jest ulubioną parą fanów programu.

Fani ich kochają

Oboje są bardzo aktywni w social media, a fani programu chętnie śledzą ich każdy ruch. Po roku od programu zdecydowali się uczcić rocznicę ślubu w nietypowy sposób.

Postanowili zorganizować drugą ceremonię. Tym razem już całkowicie świadomie i z większą liczbą gości. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z ich pięknej sesji ślubnej utrzymanej w stylistyce Boho.

Zobaczycie je w poniższej galerii:

Piękny plener

Sesja odbyła się w plenerze, w jednej z nadmorskich miejscowości. Wygląda na to, że między małżonkami świetnie się układa. W opisie jednego ze zdjęć na Instagramie Anita wyznała:

Niech ta chwila trwa wiecznie, zatrzymana na kliszy i w naszych sercach. 17.03 2019. Rok później, w powiększonym składzie przypomnieliśmy sobie, że zrobimy wszystko, by nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe

Komplementom nie było końca

Oczywiście, każde ze ślubnych zdjęć doczekało się wielu bardzo pozytywnych komentarzy. Fani pary gratulują im pięknej sesji i zapewniają, że są najbardziej lubianym małżeństwem z programu. Część z nich nie może tez doczekać się, aż na świat przyjdzie ich dziecko, dla którego para wciąż szuka imienia:

Super jesteście parą a za chwile pełna rodzinka. UDAŁO WAM SIĘ W ŻYCIU szczęścia Wam nie zabrakło.

Od początku Wam kibicowałam. Dużo szczęścia życzę.

Jak ja Was uwielbiam….Bądźcie szczęśliwi tak zawsze….

I było was tylko 1 i 1. A teraz jest was 1+1+1+1.

Cudowni, wspaniałego wspólnego życia. Mały robaczek wybrał sobie fantastycznych ludzi na rodziców

Jesteście ciekawi, jak dalej potoczy się ich wspólne życie?

Polecane

Może Cię zainteresować