×

Na koncie w banku miała 0 złotych. Kiedy podeszła do stolika, który obsługiwała, oniemiała

Mówi się, że nasze serce jest tam, gdzie jest nasz skarb. Dla Lauren, jej skarbem jest syn, Colton. I oczywiście, mam na myśli to, że jest on wart znacznie więcej niż jakiekolwiek inne ziemskie skarby. 

Więc kiedy ten mały urwis na drugie urodziny poprosił o imprezę ze SpongeBob’em, kobieta nie wahała się przeznaczyć na nią ostatnich pieniędzy z jej konta bankowego.

Po zakupie dekoracji i tortu, wraz z „ciężarówką” zabawek od Fisher-Price, konto bankowe Lauren zostało całkowicie spustoszone – jednak mama czuła, że jej poświęcenie jest tego warte.

Jej synek przeżył wyjątkowo ten szczególny dzień.

1

Imgur / Cmycherrytree

Kiedy podeszła do stolika podczas zmiany nocnej w Waffle House, nie spodziewała się niczego niezwykłego.

Siedziało przy nim dwóch młodych mężczyzn, a ona jak zwykle, zapewniła im przyjazną obsługę. Rozmawiała z nimi, a nawet podzieliła się historią, jak wraz z synem przygotowują się, aby iść na plażę. Jednak kiedy doszło do płatności, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

2

Imgur / Cmycherrytree

Lauren otrzymała 600$ napiwku!

To była równowartość trzech wypłat tej pracowitej mamy. Natychmiast zaczęła płakać, będąc jednocześnie zaskoczona i wzruszona.

Ciągle będąc w szoku, Lauren, a nawet szef kuchni, upewnili się czy dwóch młodych mężczyzn, nie popełnili błędu. A na pytanie, dlaczego mieliby to robić, ich odpowiedź odnowiła moją wiarę w dzisiejszą młodzież. Obaj powiedzieli, że po prostu lubią pomagać ludziom.

„Fakt, że ktoś mógłby zrobić dla mnie coś tak miłego, jest po prostu najbardziej szaloną rzeczą jaka mogła mi się przytrafić. Nie wiem jak im mogę podziękować.”

3

Imgur / Cmycherrytree

Jej konto bankowe odżyło. Lauren i Colton mogli cieszyć się wakacjami z ojcem, nie martwiąc się o to, jak zapłacić rachunki po powrocie do domu.

Dobrzy Samarytanie odwiedzili nawet Lauren, aby upewnić się, że nie miała żadnych problemów z otrzymaniem 600$ bonusu.

Nie wszyscy z nas mają możliwość dawać tak duże napiwki. Ale nie trzeba aż 600$, aby móc komuś pomóc. Nawet najmniejszy akt dobroci może przyczynić się do wielkich rzeczy! 

Zawsze lepiej jest dawać niż brać, a nawet najmniejszy dar może znaczyć o wiele więcej niż pieniądze – czas, uwaga, dobre słowo. Trzeba tak niewiele, aby rozjaśnić komuś dzień!

Może Cię zainteresować

zamknij