×

Oto najstarszy tata w Polsce, który przywitał na świecie swojego synka. Nie zgadniesz, ile ma lat!

Z reguły jest tak, że instynkt rodzicielski u kobiet pojawia się znacznie wcześniej. Z tego też tytułu dochodzi niejednokrotnie do nieporozumień i pary nie potrafią dojść do konsensusu w sprawie powiększenia rodziny i często ich drogi się rozchodzą. Po latach mężczyzna dochodzi do wniosku, że ojcostwo jest dla niego, ale niestety często jest tak, że kwestii biologicznych nie da się oszukać.

Spada nie tylko libido, ale i nie jest się już tak płodnym…

W związku z tym wielu mężczyzn po 60. roku życia jest prawie pewna, że nic z tego nie będzie i jeśli do tej pory nie zostali rodzicem, nie uda im się to już nigdy. Drodzy Panowie! Jest szansa dla każdego, o czym może świadczyć przypadek 81-letniego pana Andrzeja Słupeckiego z Pasymia w Województwie warmińsko-mazurskim, który niedawno został tatą zdrowego synka! Szczęśliwą mamą Piotrusia jest pani Beata, młodsza o 45 lat żona pana Andrzeja.

Niebywała radość!

Pan Andrzej nie może uwierzyć, że spotkało go takie szczęście. Sam w wywiadach przyznaje, że to zdecydowanie najszczęśliwszy dzień w jego życiu. 81-latek tym samym stał się nie tylko rekordzistą w Polsce, a znalazł się także w grupie najstarszych tatusiów na świecie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy siły szczęśliwym Rodzicom :)

Może Cię zainteresować

zamknij