×

Memy z Andrzejem Dudą i jego rzekomą kochanką podbijają Internet! Jolka nie daje za wygraną

Nie milkną echa po publikacji wspólnych zdjęć Jolki Rosiek i prezydenta Andrzeja Dudy. Jolka i Andrzej to nowe memy w polskiej sieci!

Tajemnicza kochanka?

O Jolce Rosiek zrobiło się bardzo głośno w polskich mediach, a wszystko za sprawą zdjęć z prezydentem, które sobie zrobiła w Zakliczynie (woj. małopolskie) oraz jej wpisów.

Psychofanka Andrzeja Dudy udzieliła wywiadu dla portalu wpolskimmiescie.pl, gdzie twierdzi iż… para prezydencka miała się rozwieść, a ona jest w życiu prezydenta od 5 lat!

Wszyscy, którzy tam byli, widzieli, że nie tylko się przytulaliśmy. Agata wie o mnie od pięciu lat. Gdy poznałam Andrzeja, byli w trakcie rozwodu, który przerwali ze względu na wygrane wybory prezydenckie. Nie muszę mówić kto i po co ich do tego zmusił

Domniemana kochanka Andrzeja Dudy najwyraźniej stara się ze wszystkich sił udowodnić, że między nią a prezydentem jest relacja intymna. Robi to bardzo aktywnie na swoim koncie na Twitterze.

Jak zareagowali internauci? Tradycyjnie tworząc memy „Jolka i Andrzej”!

#1

Wykop

#2

Jolka i Andrzej memy
Kwejk

#3

Jolka i Andrzej memy
Kwejk

#4

Wykop

#5

Kwejk

Nie mogło zabraknąć nawiązania do najnowszej produkcji polskiej kinematografii:

#6

Jolka i Andrzej memy
Kwejk

#7

Kwejk

Internauci zauważają, że konto Jolki Rosiek ma ID 91lorealou. Kilka lat temu takim samym posługiwała się osoba o pseudonimie „Ruchadło Leśne” i pisała na Twitterze do Andrzeja Dudy w 2016 roku. Prezydent RP jest bardzo aktywny w social mediach i zdarzyło mu się odpowiadać na różne pytania internautów.

#8

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska
Wykop

#9

Jolka i Andrzej memy
Kwejk

#10

Demotywatory

Jak myślicie Jolka i Andrzej sprawdzają się jako memy? Zostaną wpisani w kanon memiczny, czy znikną tak szybko jak się pojawiły??

Źródła: natemat.pl, wiadomosci.gazeta.pl, wpolskimmiescie.pl
Fotografie: Kwejk, Wykop, JBZD, Demotywatory

Może Cię zainteresować

zamknij