×

Przez 45 lat był prawiczkiem. Jego dziewczyna nie mogła doczekać się ich pierwszego razu

Andrew Wardle pochodzi z Manchesteru i cierpi na wyjątkowo rzadką i wstydliwą dolegliwość – mężczyzna urodził się bez członka. Od przyjścia na świat cierpiał na wynicowanie pęcherza moczowego, przez co nie wykształcił się u niego członek, a pęcherz moczowy pozostał na zewnątrz brzucha. I choć wydawać by się mogło, że już nigdy nie doświadczy przyjemności płynącej ze stosunku z drugą połówką, lekarze stanęli na wysokości zadania, a w konsekwencji Andrew swój pierwszy raz ma już za sobą. Zrobił to w wieku 45 lat! Twierdzi, że nie mogło go spotkać nic przyjemniejszego. Jak to możliwe, że udało mu się tego dokonać?

Wydawać by się mogło, że już gorzej być nie może

Mężczyzna już jako mały chłopiec przeszedł szereg operacji – miał zrobioną m.in. urostomię (przetoka moczowo-skórna, która umożliwia odprowadzanie moczu z organizmu). Cierpiał również na niewydolność nerek. Wszystkie schorzenia przyczyniły się do wystąpienia u mężczyzny stanów depresyjnych.

Andrew Wardle

Myśli samobójcze

W pewnym momencie Andrew uznał, że jego życie nie ma sensu, dlatego niejednokrotnie próbował popełnić samobójstwo. Nigdy jednak nie wyrządził sobie na tyle poważnej krzywdy, aby mógł odejść z tego świata.

Pojawiła się nadzieja

W końcu szczęście się do niego uśmiechnęło. W 2012 roku spotkał na swojej drodze lekarza, który przywrócił mu iskierkę nadziei na lepsze jutro. Specjalista początkowo skierował mężczyznę na operację, dzięki której Andrew miał zostać posiadaczem nowego pęcherza. Kolejnym krokiem był bioniczny członek, który w pewnym momencie życia zaczął mieć dla mężczyzny ogromne znaczenie.

Z biegiem czasu podejście mężczyzny się zmieniło

Początkowo brak męskiego narządu płciowego nie przeszkadzał naszemu bohaterowi w nawiązywaniu intymnych relacji z kobietami. Sęk w tym, że w relacjach damsko-męskich tylko kobiety osiągały całkowitą satysfakcję. Wszystko zmieniło się, kiedy Andrew zakochał się po uszy i poznał miłość swojego życia, Fedrę Fabian. Był to kluczowy moment w jego życiu. Wtedy powiedział sobie dość i zapragnął zmian. Tak też się stało.

Pierwszy raz

Bioniczny członek mężczyzny był dopasowany do jego wykształconych jąder. 6 tygodni od operacji doszło do pierwszego zbliżenia pomiędzy Fedrą, a Andrew. Jak się okazuje, kobieta bardzo miło wspomina ich pierwszy raz. Twierdzi, ze stosunek był niesamowity i trwał ponad pół godziny. Nowy członek mężczyzny wygląda bardzo naturalnie. Różnica polega jednak na tym, że jest wypełniony płynem solnym.

To fantastyczne, że nie trzeba się martwić o viagrę czy starzenie – powiedziała podczas rozmowy z dziennikarzami

Jak swój pierwszy raz wspomina Andrew?

Okazuje się, że był wniebowzięty. Zmiana nie tylko podbudowała go psychicznie, ale także sprawiła mu mnóstwo przyjemności ze zbliżenia. Teraz chce przeprowadzić test płodności, aby dowiedzieć się, czy jego jądra działają prawidłowo i produkują plemniki zdolne do zapłodnienia.

Jestem bardzo podekscytowany. Czuję, że nareszcie mogę ruszyć z miejsca. Seks nie jest w tym najistotniejszy, chodzi o to, że nareszcie mogę czuć się częścią społeczeństwa… Jestem trochę takim półrobotem, półczłowiekiem. Takim bionicznym człowiekiem

Może Cię zainteresować

zamknij