×

51-latek wtargnął do domu kochanka żony. Za pomocą nożyczek odciął mu członka

Nożyczkami odciął członka kochankowi żony. Mężczyzna wpadł w szał, gdy dowiedział się, że partnerka go zdradza. Za swój czyn spędzi za kratkami 20 lat. Teraz jego żona będzie mogła bez przeszkód kontynuować swoją znajomość z innym mężczyzną.

Rodzic pięciorga dzieci

Wydarzenia, które rozegrały się na Florydzie nie mieszczą się w głowie. Wielokrotnie słyszeliśmy już o zemstach ze strony zdradzanych partnerów, ale zazwyczaj tego typu zachowania dotyczyły młodych ludzi. Kto by pomyślał, że 51-letni ojciec piątki dzieci postanowi zemścić się na partnerze swojej żony?  Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna przygotował się do ataku na swojego przeciwnika. Przystąpił do działania dopiero dwa miesiące po tym jak dowiedział się, że jego żona sypia z innym mężczyzną.

14 lipca 2019 roku Alex Bonilla wtargnął do mobilnego domu ofiary w Bell. Mężczyzna miał przy sobie broń palną oraz metalową rurę. Poszkodowany 32-latek twierdzi, że ​​Bonilla powiedział, że jeśli ten chociaż spróbuje się oprzeć, to go zabije. Następnie Bonilla  zaprowadził kochanka żony do sypialni i związał go. Chwilę później odciął ofierze członka za pomocą nożyczek. 51-latek zabrał ze sobą odciętego członka, aby ofiara nie miała możliwości na przyszycie go, po czym pobiegł przez ulicę do własnego domu.

Biuro szeryfa hrabstwa Gilchrist poinformowało, że ofiara zadzwoniła pod numer 911 około godziny 11:00 rano. Ze względu na brak odciętego organu, lekarze nie byli w stanie zbyt wiele zrobić. Obrażenia mężczyzny były na tyle poważne, że nie może normalnie oddawać moczu ani uprawiać seksu.

Nożyczkami odciął członka kochankowi żony

Na początku śledztwa Bonilla twierdził, że w dniu konfrontacji widział swojego sąsiada, jak ten spoglądał na jego dom. Wówczas zdecydował, że z nim porozmawia. Napastnik twierdził, że rozmowa odbyła się w sypialni ofiary. 51-latek miał powiedzieć:

Masz trzymać się z dala od mojej żony i zostawić ją w spokoju.

Bonilla utrzymywał, że kochanek żony go zaatakował, a on się bronił. Sąd oskarżył go o porwanie w celu spowodowania obrażeń cielesnych, włamanie oraz napad z bronią palną. Miesiąc temu oskarżony przyznał się do winy. Sąd skazał go na 20 lat więzienia, 10 lat w zawieszeniu. Mężczyzna będzie musiał także zapłacić ponad 251 000 dolarów odszkodowania. Bonilla przebywa w więzieniu od lipca 2019 roku, kiedy to został aresztowany. W dokumencie sądowym możemy przeczytać:

Oskarżony oświadczył, że stracił przytomność i nic nie pamięta od tego momentu. Później był w pracy i tam został aresztowany.

To kara dla całej rodziny

Zgodnie z wersją wydarzeń przedstawioną przez okaleczonego 32-latka, Bonilla wszedł do jego domu bez pozwolenia. Zaatakował go w chwili, gdy mężczyzna przygotowywał śniadanie dla swoich dwóch córek. Bonilla miał oświadczyć:

Przyszedłem tu coś naprawić.

Następnie zaprowadził go do sypialni i zamknął za sobą drzwi. Związał kochanka swojej żony, zdjął mu bieliznę, a u podstawy członka zawiązał gumkę. Chwilę później wzdłuż gumki odciął organ.

Akta sądowe wskazują, że ​​przyjaciele i krewni Bonilli napisali do sędziego okręgowego prośbę o złagodzenie kary. Mężczyzna posiada pięcioro dzieci i dlatego pobyt w więzieniu oraz konieczność wypłacenia gigantycznego odszkodowania odbije się na życiu jego rodziny. 

Bonilla wyemigrował z Salwadoru do Stanów Zjednoczonych w 1990 roku. Przez 20 lat pracował w mleczarni. Ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa, które żyją w Salwadorze oraz troje dzieci z drugą żoną. Kobieta nie ustosunkowała się do wydarzeń, które rozegrały się z udziałem jej kochanka.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij