×

Para współżyła na dachu budynku podczas rekordowej fali upałów. Ależ tam musiało być gorąco!

Słońce wyraźnie mocno dało im się we znaki, bo jak inaczej wytłumaczyć to, co oboje zrobili? Otóż para współżyła na dachu budynku podczas rekordowej fali upałów. Myślicie, że to dobry pomysł na schłodzenie organizmu? Nie wydaje nam się…

Para współżyła na dachu budynku

Upały w ostatnich tygodniach mocno dały nam się we znaki. Szczególnie gorąco było w takich krajach jak Włochy, Hiszpania, Holandia czy Wielka Brytania, gdzie temperatura przekraczała 35 a nawet 40 st. Celsjusza.

Eksperci ostrzegali wówczas, by ze względu na bezpieczeństwo unikać aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Oni za nic mieli tego typu uwagi lub najzwyczajniej w świecie o nich zapomnieli, bowiem postanowili oddać się miłosnym uniesieniom… na dachu wysokiego budynku. Niewątpliwie było tam jeszcze cieplej!

para współżyła na dachu budynku
Twitter

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w miniony wtorek w godzinach południowych w Birmingham w Anglii, kiedy temperatura na zewnątrz wynosiła 38 st. Celsjusza. Mężczyzna pracujący w jednym z tamtejszych biurowców nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy na dachu pobliskiego budynku przyłapał na gorącym uczynku (i to dosłownie) parę uprawiającą seks. Oboje byli przy tym zupełnie nadzy. Jedyną garderobą była imprezowa czapka, którą miał na głowie mężczyzna – czyżby właśnie świętował urodziny?

Pracownik biurowy wszystko zarejestrował na nagraniu, które następnie opublikował na Twitterze. Jak się można było domyśleć, materiał błyskawicznie obiegł media społecznościowe. Reakcje były różne, ale zdecydowana większość była w szoku po tym, co właśnie zobaczyli. Oczywiście byli też tacy, którzy skomentowali nagranie z lekką nutką żartu i ironii. W komentarzach można było przeczytać:

Mam nadzieję, że mają krem ​​do opalania

Słowa „robi się tu gorąco” mają od teraz inne znaczenie

To nie pierwszy tego typu przypadek

Wideo z parą uprawiającą seks na dachu budynku nie jest jedyne, które w ostatnim czasie obiegło media społecznościowe. Na początku tego miesiąca gość hotelu w Hongkongu uchwycił dwie pary kochające się w jacuzzi obiektu.

W maju z kolei para z Wielkiej Brytanii została przyłapana na seksie na nadmorskim klifie. Co ciekawe, klienci pobliskiej restauracji mogli zobaczyć wszystko na własne oczy przez okno knajpy.

Źródła: nypost.com, twitter.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x