×

16-latka zapada w śpiączkę po zażyciu narkotyków. Gdy się wybudza, nie jest tą samą osobą

Amy Thomson z Glasgow (Szkocja) była normalną, trochę szaloną 16-latką. Uwielbiała wychodzić z przyjaciółmi i ogólnie rzecz biorąc ludzie ją bardzo lubili. Można nawet powiedzieć, że była popularna. Dziewczyny jej trochę zazdrościły, a chłopcy do niej wzdychali.

Mimo, że potrafiła dobrze się bawić, nigdy nie brała narkotyków. Niestety jedna zła decyzja na zawsze zmieniła jej życie…

Amy poszła na imprezę, nie mając zamiaru korzystać z jakichkolwiek używek. Wszystko zmienia się, gdy ulega grupie znajomych, którzy dają jej małą przezroczystą kapsułkę z białym proszkiem w środku.

Dziewczyna nie miała pewności, czy dobrze robi, ale po namowie zdecydowała się wziąć tabletkę. Mówili jej, że nie musi się niczym martwić…

amy thomson (1)

Amy i jej trzy przyjaciółki wzięły narkotyki, nie mając pojęcia, jaki to może mieć na nie wpływ. Po chwili od zażycia wszystkie zemdlały. Szybko wezwano pogotowie.

amy thomson (2)

Jej 3 koleżanki miały szczęście. Amy niestety była w śpiączce, jej mózg został poważnie uszkodzony. Jej matka i kuzynka Kayla siedziały cały czas przy jej łóżku. Chciały odzyskać swoją ukochaną Amy…

Kiedy Amy się obudziła, nie była już taką samą dziewczyną. Miała ogromny problem z mówieniem. Najgorsze jednak było, że Amy będzie do końca poruszać się na wózku.

amy thomson (4)

Mama Amy nagrała film, w którym pokazuje, jak może skończyć osoba, która bierze narkotyki. Chciała podnieść świadomość wśród młodych ludzi.

Policja aresztowała w tej sprawie 3 osoby, które są podejrzane o sprzedawanie narkotyków nieletnim.

amy thomson (5)

Dla mamy Amy nie ma już znaczenia, czy winni zostaną ukarani.

Najbardziej na świecie chciałaby, żeby jej córka odzyskała sprawność. Chce, aby inni rodzice potraktowali ich historię jako ostrzeżenie przed tym, co może się stać, gdy w życiu pojawią się narkotyki.

amy thomson (6)

Może Cię zainteresować

zamknij