×

Alicja Bachleda Curuś z synem. Henryk jest już nastolatkiem!

Alicja Bachleda Curuś z synem: polska aktorka bardzo dba o prywatność Henryka, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pokazać zdjęcie chłopca. Henryk jest już nastolatkiem!

Gorący romans

To był jeden z najgłośniejszych, najszerzej komentowanych romansów w kraju. Piękna Polka podbiła serce hollywoodzkiego amanta. Poznali się na planie na planie filmu „Ondine” w 2008 r. Uczucie pojawiło się bardzo szybko.

Spadło na nas takie uczucie, że wiedzieliśmy, że czeka nas coś wyjątkowego

– wyznała aktorka w „Vivie”.

Niestety związek Alicji i Colina Farrella nie przetrwał próby czasu, ale owocem tej miłości jest synek Henryk. Zarówno Alicja, jak i Colin angażują się w wychowywanie syna.

(…) podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia

– mówiła gwiazda w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda Curuś z synem

Ze względu na ogromne zainteresowanie mediów ich związkiem, od początku oboje starają się strzec prywatności syna. Aktorka pozwoliła sobie ostatnio na mały wyjątek i opublikowała zdjęcia z Henrykiem, które powstały podczas podróży do Nowego Jorku. Co prawda na zdjęciach nie widać twarzy chłopca, ale i tak można dostrzec, że Henryk bardzo urósł!

Aktorka zabrała syna m.in. pod Rockefeller Center, gdzie znajduje się jedno z najpopularniejszych świątecznych drzew na świecie. Po raz pierwszy stanęło w tym miejscu już w 1933 roku i od tej pory jest chętnie odwiedzane przez turystów oraz mieszkańców Nowego Jorku.

Alicja uwielbia Nowy Jork i często do niego wraca.

Nowy Jork jest magiczny o tej porze roku. „Six the musical” był idealny! Radosny, wzruszający, krzepiący i inteligentny. Central Park, muzea, sztuka, jedzenie. Kocham Nowy Jork

– zachwyca się na Instagramie.

Henry ma 12 lat i zdecydowanie nie przypomina już malucha, którego pamiętamy ze zdjęć paparazzich. Rośnie jak na drożdżach!

Henry jest na 3. i 4. dzieci

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda-Curuś jest obecnie szczęśliwie zakochana. Niedawno się zaręczyła, ale chce się chwalić swoim nowym związkiem.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować