×

Podczas remontu łazienki znaleźli ukrytą wiadomość. Zostawił ją poprzedni właściciel

Alex i Jess Monney są mieszkającym na co dzień w San Francisco małżeństwem. Oboje już niedługo zostaną rodzicami, bowiem termin porodu przypada za niespełna cztery tygodnie. Zanim jednak ich maleństwo pojawi się na świecie, postanowili zrealizować jeszcze jeden pomysł, a mianowicie wyremontować łazienkę. Łazienkę, która skrywała w sobie pewną tajemnicę.

Ukryta wiadomość. Tego nikt się nie spodziewał

Niektórzy ludzie doskonale wiedzą, jak zostawić po sobie ślad, o czym przekonała się para naszych bohaterów. O Alexie i Jess, a raczej ich odkryciu zrobiło się wyjątkowo głośno tuż po tym, jak oboje zdecydowali się na remont łazienki w swoim domu, ponieważ stara już im się znudziła. I choć póki co brzmi to absurdalnie, remont skupił uwagę internautów na całym świecie dzięki jednemu szczegółowi. Podczas prac remontowych małżonkowie dokonali zaskakującego odkrycia. W jednej ze ścian odnaleźli… ukrytą wiadomość. Oboje byli zdumieni, a zarazem bardzo rozweseleni, gdy ją przeczytali.

Zabawna treść listu

Autorami wiadomości byli poprzedni właściciele domu. Oto co można było w niej przeczytać.

Hej! Jesteśmy Shinsekisowie. Odnowiliśmy łazienkę latem 1995 roku. Jeśli czytasz tę wiadomość, to oznacza, że ponownie ją remontujesz. Co Ci się w niej nie podoba?

Poprzedni właściciele dołączyli także dwa zdjęcia – swoje i królika.

Cześć! Jestem Cassie. Ja też tu mieszkałam – można było przeczytać z napisu obok fotografii

Reakcje internautów

Alex i Jessica Monney postanowili podzielić się żartobliwą wiadomością ze światem, opisując ją w mediach społecznościowych. Zabawne fotografie błyskawicznie obiegły Internet, a co najśmieszniejsze, wiele osób podkreślało, że też zabierze się za remont swoich łazienek, aby sprawdzić czy przypadkiem i tam nie ma ukrytych wiadomości. Nie brakowało również zabawnych odpowiedzi w postaci przeróbek zdjęcia lub… zabawnych gifów.

Historia pary również zainspirowała inne osoby do podzielenia się swoimi drobiazgami pozostawionymi przez poprzednich właścicieli domów.

Odpowiedź Alexa i Jess

Alex i Jessica Monney mają nadzieję, że uda im się dotrzeć do rodziny Shinsekisowie, ponieważ oboje mają im do przekazania odpowiedź w sprawie zamieszczonego w ścianie listu.

Twoja łazienka jak i cały dom są piękne. Jego pomieszczenia dały nam wiele cudownych wspomnień. Nie możemy się doczekać, jak będziemy mogli wychowywać naszą małą córeczkę właśnie tutaj. Przepraszam, że zmieniamy łazienkę, ale prysznic jest za mały, abym mógł się w nim zmieścić (ja mam 6 lat, a moja żona 5). Dziękuję za niesamowitą niespodziankę!

Dziękujemy za wywołanie na naszych twarzach uśmiechu. Mamy nadzieję, że u Was i Waszych króliczków wszystko w porządku – to treść, którą chciałby przesłać poprzednim właścicielom domu Alex

Miejmy nadzieję, że obu rodzinom uda się w końcu spotkać i porozmawiać na temat łazienki. Kto wie, być może doszliby wtedy do jakiegoś kompromisu.

Może Cię zainteresować

zamknij