×

Aleksandra Domańska zdradziła imię dziecka. Wybrała takie „neutralne płciowo”

Aleksandra Domańska zdradziła imię dziecka. Aktorka już wcześniej zapewniała, że nadała dziecku imię neutralne płciowo, co wywołało duże emocje wśród internautów. Po wielu miesiącach Domańska przyznała, o jakie imię chodziło.

„No gender”

Gdy Aleksandra Domańska podzieliła się z fanami informacją, że została mamą (było to w październiku ubiegłego roku), rozpoczęły się dociekania na temat płci dziecka. Ale aktorka nie chciała jej zdradzić. Do spekulacji odniosła się w charakterystycznym dla siebie stylu. Zaznaczyła, że tylko jednego możemy być pewni – że to… dziewczynka lub chłopczyk, a imię jest „no gender„. Tyle wystarczyło, by wywołać lawinę niepochlebnych komentarzy.

Po co krzywdzić dziecko?

(…) Chyba jednak troszkę ma pani problemy z psychiką, albo na siłę próbuje pani wzbudzić zainteresowanie swoją osobą

Imię bezpłciowe = niepolskie imię. Pewnie znowu jakieś wydziwaczone. W imię chorej ideologii krzywdzić dziecko wymyślnym imieniem?

– pisano w komentarzach.

Aktorka odniosła się do krytyki, wymieniając przy okazji imiona „no gender”. Tak chciała udowodnić, że imiona płciowo neutralne, nie są wybrykiem natury.

Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury. Takim imieniem jest na przykład Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron, Sasha. Czy są one wydziwaczone? Dziękuję Ci losie, że moje życie obfituje w takie chwile, wydarzenia i ludzi, dzięki którym czyjeś imię nie jest dla mnie powodem do niezdrowej ekscytacji. Życzę Wam jak najlepiej i dużo akceptacji

– skomentowała Domańska.

Aleksandra Domańska zdradziła imię dziecka

Domańska długi czas nie chciała zdradzić płci dziecka ani jego imienia. Utrzymywała te informacje w tajemnicy, by chronić prywatność maluszka. Dopiero niedawno ujawniła, że ma syna, a teraz, między wierszami, zdradziła jego imię. Okazuje się, że to właśnie jedno z imion, wymienianych wcześniej przez Domańską na Instagramie.

Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw

– napisała aktorka na Instagramie.

Internautom bardzo spodobał się wybór Domańskiej. Niepochlebne komentarze tym razem ustąpiły miejsca komplementom. W komentarzach czytamy:

Piękne imię, wiem co mówię! Pozdrawiam, Ariel

Imię jest przepiękne!

Uwielbiam cię słuchać i czytać, odkrywać nowe podejście do otaczającego świata. PS. Ariel – piękne imię

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij