×

Gwiazda „Na Wspólnej” wrzuciła zdjęcie jak topless opala się na plaży

Gwiazda z serialu „Na Wspólnej” nie boi się tematów tabu. Bez skrępowania pokazuje swoje ciało na social mediach. Tym razem wrzuciła zdjęcie z plaży bez biustonosza.

Popularność zdobyła grając w serialu „Na Wspólnej”

Rolę w jednej z najpopularniejszych produkcji zdobyła 2003 roku. Mogliśmy zobaczyć ją również w innych serialach, taki jak: „Kasia i Tomek”, „Klan” oraz w „Na dobre i na złe”. Aktorka na swoich social mediach już nie raz publikowała odważne zdjęcia.

Widać, że w pełni akceptuje swoje ciało i nie ma problemu, by chwalić się nim w sieci.

Sylwia Gliwa pokazała się bez góry od bikini

Opalanie się topless w Polsce nie jest jeszcze tak popularne, jak w innych krajach. Wciąż budzi to wiele kontrowersji i dyskusji. Sylwia jest właśnie na urlopie w tropikalnej Kostaryce, gdzie cieszy się słońcem.

Na swoim profilu na Instagramie wrzuciła fotki z plaży.

„Zasłużony, wyczekany odpoczynek w cudownym towarzystwie, w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej. Szum fal, morza brzeg, uśmiech dzieci. Czytanie na plaży bardzo mnie odpręża. Dobrego dnia i wszystkim życzę aby mogli gdzieś wyjechać i nacieszyć oczy wspaniałymi widokami”

Następnie wrzuciła kolejne zdjęcie z plaży, z innego kadru

W komentarzach pod zdjęciem zawrzało!

Fani aktorki podzieli się opiniami. Nie zabrakło również obrzydliwych komentarzy ze strony mężczyzn, którzy zachęcali aktorkę, by pokazała więcej ciała.

Z drugie strony, reszta fanów aktorki broniła jej postawy, życząc jej udanego wypoczynku.

Może Cię zainteresować

zamknij