×

Aktorka robi test na Covid. Pokazuje fanom, jak wygląda nieprzyjemne badanie

Aktorka robi test na Covid, a przebieg badania relacjonuje w mediach społecznościowych. Jak przyznaje sama Hilary Duff, pobieranie wymazu nie należy do przyjemnych, ale musi to robić co tydzień.

Gwiazda Disneya apeluje do młodzieży

33-letnia Hilary Duff, dawna gwiazda Disneya, od początku pandemii mocno angażuje się w promowanie świadomości dotyczącej skali zagrożenia koronawirusem. Nie omija żadnej okazji do tego, by podkreślać, jak ważne jest noszenie maseczek i ograniczenie aktywności towarzyskiej.

Aktorka podziela pogląd większości epidemiologów, że nosicielami wirusa SARS-CoV-2 są młodzi ludzie, którzy przechodzą zakażenie bezobjawowo i zarażają innych sami o tym nie wiedząc, lub mają objawy tak łagodne, że bagatelizują je, zakażając innych na wpół świadomie.

Do nich właśnie kieruje apele o ograniczenie życie towarzyskiego. Na początku pandemii nagrała filmik z mocnym przekazem:

Do wszystkich tych wszystkich młodych dupków milenialsów, którzy ciągle wychodzą i imprezują: idźcie do domu! Przestańcie zabijać starych ludzi.

Aktorka robi test na Covid

Duff skrupulatnie przestrzegała zasad izolacji. Minione miesiące spędziła z rodziną w domu. Jednak ostatnio aktorka musiała wrócić do pracy na planie siódmego sezonu programu telewizyjnego Younger.

Zgodnie z przepisami, dotyczącymi wszystkich pracujących na planach filmowych, co tydzień musi poddawać się testom na obecność koronawirusa.

Duff zamieściła na swoim InstaStories filmik, na którym pokazała, jak wygląda pobieranie wymazu. Zniosła to dzielnie, w pełnym godności cierpieniu, tylko w pewnej chwili wymsknął jej się okrzyk:

O mój Boże!

A Ty? Masz już za sobą to nieprzyjemne badanie?

Źródła: www.wprost.pl, kultura.onet.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij