×

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu? Zaskakujące doniesienia w mediach

W mediach pojawiła się informacja, która wielu wprawiła w osłupienie. Informatorem miał być podobno jeden z pracowników TVN. Czy Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu?

„Nie wyobrażam sobie bez niego życia”

W jednym z wywiadów dla magazynu Viva, Agnieszka bardzo ciepło mówiła o swoim mężu. Wspominała początki związku, które wcale nie należały do łatwych. Ona – wzięta dziennikarka, prezenterka i… rozwódka. On – bajecznie bogaty producent i biznesmen. Oboje mieli jeden problem – permanentny brak czasu.

I chociaż prasa brukowa wieszczyła rychły koniec ich związku, a wielu internautów krytycznie wyrażało się na temat powodów wzajemnego zainteresowania, para wyglądała na niezwykle szczęśliwą. Agnieszka i Piotr byli niemal nierozłączni.

Agnieszka Woźniak-Starak zawsze mówiła czule o mężu:

Nie wyobrażam sobie bez niego życia

Piotr zginął w sierpniu 2019 roku. Wiadomość o przedwczesnej śmierci męża była dla dziennikarki prawdziwym ciosem. Agnieszka opublikowała wtedy na łamach Gazety Wyborczej wzruszające pożegnanie:

Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi, proszę, siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja

Po tych tragicznych wydarzeniach, dziennikarka na jakiś czas zniknęła z mediów. W roli prowadzącej programu „Ameryka Express”, zastąpiła ją Daria Ładocha.

Agnieszka Woźniak-Starak szykuje się do ślubu?

Informacja na temat rzekomych przygotowań do ślubu, która miała wyciec od jednego z pracowników TVN, zaskoczyła wszystkich. I w tym przypadku – jak to zwykle bywa – potwierdza się powiedzenie, że w każdej plotce tkwi ziarno prawdy.

Agnieszka Woźniak-Starak faktycznie przygotowuje się do ślubu, ale podczas uroczystości wystąpi w charakterze… druhny. Za mąż wychodzi przyjaciółka gwiazdy, stylistka Zofia Ślotała. A jej wesele ma być kolejnym krokiem w kierunku wyjścia z żałoby.

Kim jest Zofia Ślotała?

Zofia to polska celebrytka, która była modelką. Obecnie zajmuje się wizażem i personal shoppingiem. O Zofii zrobiło się głośno za sprawą jej związku z aktorem Borysem Szycem. W 2012 roku, gdy Zosia zaczęła pokazywać się u boku aktora, ten był u szczytu kariery.

Powoli młoda stylistka zaczęła wyrastać na „ikonę mody”, jak określali ją niektórzy. W 2013 roku i w kolejnych latach media wymieniały ją jako jedną z najlepiej ubranych gwiazd, a jej modowe stylizacje były coraz częściej chwalone. Mimo zakończenia związku z Szycem, Ślotała nadal jest częstym gościem na portalach plotkarskich.

Agnieszka i Zofia znają się od kilku lat. Ich przyjaźń zaczęła się od obustronnego zamiłowania do jogi. Jak cytuje Ślotałę pomponik.pl:

Poleciła mi swoją trenerkę i od tego się zaczęło. Takie pozytywne wsparcie sportowe. Bardzo się lubimy i szanujemy. Cenimy sobie to, że praca nas nie łączy, tylko znajomość poza nią.

Zofia Ślotała była gościem na bajkowym weneckim ślubie Agnieszki i Piotra, przed czterema laty. Teraz przyjaciółka będzie towarzyszyć wizażystce w jej najważniejszym dniu.

Źródła: Popularne.pl, pikio.pl, www.pomponik.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować