×

Sienkiewicz pokazała brzuch po ciąży. „Próbowałam wciągnąć, ale się cholera nie daje”

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o tym, że Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się dziecka, a tymczasem już jest po porodzie i ma się świetnie. I choć na jej ciele da się zaobserwować kilka zbędnych kilogramów, aktorka zdaje się tym zupełnie nie przejmować, a wszystko za sprawą jej ogromnego dystansu do siebie. W związku z nastawieniem do życia, nie miała najmniejszego problemu z tym, aby pokazać swoje „nieidealne kształty”. Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po ciąży w mediach społecznościowych. Co na to fani? Jak się okazuje, podziwu z ich strony nie ma końca.

Instagram

Instagram

Jak jej nie uwielbiać?

Agnieszka Sienkiewicz od zawsze cieszyła się dużą sympatią – szczególnie wśród matek. Skąd wzięło się uwielbienie kobiet do aktorki? Świeżo upieczona matka od dawna chętnie dzieli się swoim codziennym życiem. Życiem, którego nie kreuje na idealne, dzięki czemu utożsamia się ze swoimi fankami.

Tak było chociażby tym razem…

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po ciąży

Aktorka opublikowała wczoraj zdjęcie, na którym widać jej poporodowy brzuch. Już sam opis zamieszczony do fotografii wskazuje na to, jak prawdziwą, szczerą i zwyczajną kobietą jest Agnieszka.

Zdaję sobie sprawę, że mój 'po-ciążowy’ brzuch nie odpowiada instagramowym standardom. Próbowałam wciągnąć, ale się cholera nie daje – czytamy w opisie zamieszczonym do zdjęcia

Zwróćcie uwagę na to, że Agnieszka prezentuje swoją postawą zupełnie inne podejście niż zdecydowana większość osób, która zamieszcza w sieci wyidealizowane zdjęcia. Zdjęcia, na których nie ma mowy o odstającym brzuchu, widocznych zmarszczkach czy zmęczonych oczach. Zdjęcia, na których zakłamuje się rzeczywistość, a nie akceptuje swoje niedoskonałości. Czy w tym kierunku powinno to zmierzać?

Reakcje internautek

Internautki są pod wrażeniem podejścia i odwagi aktorki.

Gratuluję dystansu w tym niełatwym świecie! Podziwiam pani urodę, jest pani piękną kobietą!

Pięknie Pani wygląda i naturalnie? jak widzę te nienaturalne zdjęcia, w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamać ? .. Tak trzymać ? pozdrawiam

Uwielbiam Panią ? tak właśnie wygląda kobieta po ciąży i nie należy się tego wstydzić ? serdecznie pozdrawiam

Piękne zdjęcie, takie prawdziwe

Piękna, prawdziwa i z humorem… super babka – piszą internautki

Nie pozostaje nam nic innego, jak podpisać się pod tymi wszystkimi komentarzami. Agnieszka wygląda naprawdę rewelacyjnie! Zgadzacie się?

Może Cię zainteresować