×

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się radosną wiadomością. Wszyscy jej gratulują

Od jakiegoś czasu w polskich show-biznesie można zaobserwować prawdziwy baby boom, którego nie widać końca. Teraz czas na kolejną radosną nowinę. Okazuje się bowiem, że następną osobą, która już niebawem po raz kolejny zostanie szczęśliwą mamą, jest aktorka znana wszystkim z roli w serialu „Przyjaciółki”, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.

Zdjęcie gwiazdy

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z widocznym brzuszkiem i uroczym podpisem, z którego dowiadujemy się, że gwiazda Polsatu spodziewa się drugiego już dziecka. Pierwszą córkę imieniem Zofia przywitała w 2016 roku. Rok później wyszła za swojego partnera i ojca dziecka Mikołaja.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej ???Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę ????? Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia… Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak #momtobe #rodzew2019 #pregnant #motherhood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Prośba o pomoc

Na opublikowanym na Instagramie zdjęcie Agnieszka prosi także o wsparcie finansowe dla 2,5-letniej Kasi, której leczenie jest bardzo kosztowne. W tym celu prosi o przekazanie 1% podatku na podany na fotografii numer KRS. Apel spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony fanów, którzy obiecali wesprzeć Kasie. Oczywiście, nie obyło się także bez licznych gratulacji pod adresem ciężarnej gwiazdy.

My również gratulujemy!

Polecane

Może Cię zainteresować

Ciąża Asi z Chłopaków do wzięcia