×

Kotońska świętuje rocznice ślubu. Pokazała zabawne zdjęcie z mężem

Agnieszka Kotońska świętuje razem z mężem rocznicę ślubu. Para jest w bardzo udanym związku małżeńskim już 24 lata. Przy okazji rocznicy, Agnieszka pochwaliła się uroczym zdjęciem sprzed kilkunastu lat. Już wtedy miała swój własny i naprawdę oryginalny styl.

Reklama

Agnieszka Kotońska świętuje z mężem rocznicę ślubu

Agnieszka Kotońska jest jedną z barwniejszych postaci programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Wielu widzów śledzi program, właśnie ze względu na jej szczere do bólu komentarze. Mimo, że Agnieszka wydaje się dość szaloną osobą, jej życie prywatne jest bardzo uporządkowane. Ze swoim mężem jest już 24 lata.

Wielka, szkolna miłość

Agnieszka wzięła ślub z Arturem, który także występuje w programie, 5 sierpnia 1995 roku. Jak sama przyznaje, ona i jej mąż są zupełnie różni, ale najwidoczniej przeciwieństwa się przyciągają. Parę jeszcze od szkolnych lat, łączy ogromna i szczera miłość. Oczywiście fani Agnieszki i Artura pośpieszyli w komentarzach z gratulacjami z okazji ich rocznicy:

Reklama

Gratulacje i kolejnych lat w miłości, szacunku i zrozumieniu

Szczęścia kochani, uwielbiam was!

Wszystkiego Najlepszego na dalsze, wspólne pełne miłości i radości lata!

Agnieszka Kotońska świętuje rocznicę i chwiali się uroczym zdjęciem

Przy okazji wspominek jednego z najważniejszych dni w jej życiu, pochwaliła się pewnym zdjęciem sprzed lat. Na jej Instastory pojawiła się fotografia, która jest naprawdę urzekająca. Widać, że gwiazda TTV zawsze miała bardzo kolorowy styl. Kolejne metamorfozy Agnieszki Kotońskiej czasem zaskakują, ale chyba żadna z nich nie zapowiadała, że kiedyś jej stylizacje były aż tak interesujące.

My także dołączamy się do rocznicowych życzeń ?

Może Cię zainteresować